Delfin – baterie

Baterie DELFIN Rullo nowość

rullo seriaDELFIN Rullo to baterie, które wyróżnia subtelna linia wzornicza. Charakterystyczną cechą baterii jest cylindryczny korpus oraz delikatnie zaokrąglona dźwignia, która nie tylko zdobi baterię, ale także ułatwia precyzyjną regulację strumienia wody. Seria DELFIN Rullo składa się z baterii: umywalkowej, wannowej i natryskowej oraz deszczowni i kompletu podtynkowego. Wysoką jakość produktów potwierdza 5-letnia gwarancja.

 

Baterie Delfin Riso

Delfin Riso to baterie z głowicą ceramiczną 35 mm posiadające wykończenie chromowane. Te klasyczne rozwiązania dobrze odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Co ważne, baterie Riso są produktami atrakcyjnymi także pod względem cenowym, przez co zyskały sobie spore grono zadowolonych odbiorców. Do linii Riso należą baterie wannowe, umywalkowe (ścienne i stojące), zlewozmywakowe (ścienne i stojące), bidetowe oraz natryskowe.

Baterie Delfin Steno

Baterie z serii Delfin Steno sprzedawane są wraz z kompletnym zestawem montażowym. Posiadają one regulator ceramiczny 40 mm oraz chromowane wykończenie.  Ich cena jest atrakcyjna, a jakość znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Linia Steno składa się z następujących produktów: baterie wannowe, baterie umywalkowe (ścienne, stojące i z wyciąganą rączką natrysku), baterie zlewozmywakowe (ścienne i stojące), baterie bidetowe, baterie natryskowe.

 

Baterie Delfin Rivia

Klasyczny styl, ponadczasowy design oraz miękka linia to cechy dzięki którym produkty z serii Rivia bez problemu dopasują się do  łazienek i kuchni o spokojnym wystroju, pozostając z nimi w pełnej harmonii. Dzięki wysokiej jakości surowców oraz bezwzględnie przestrzeganym standardom produkcji Delfin Rivia daje gwarancję długiego, bezawaryjnego użytkowania. W ramach powyższej linii dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe oraz zlewozmywakowe. Wszystkie modele posiadają głowicę ceramiczną 35 mm i wykończenie chromowane. Na baterie Delfin Rivia dostępna jest pięcioletnia gwarancja producenta.

DokumentyArtykuły prasowe o tym produkcie

Baterie Delfin Dali

Delfin Dali to seria jednouchwytowych baterii umywalkowych, bidetowych, wannowych, natryskowych i zlewozmywakowych (wersje z wylewką ruchomą oraz wyciąganą). Jej innowacyjne wzornictwo zostało oparte o połączenie wyrazistych kątów prostych z elementami zaokrąglonymi. Główne elementy baterii wykonano z mosiądzu, zaś wykończenie jest chromowane. Najważniejsze cechy powyższych produktów to: głowica – ceramiczna o średnicy 35 mm, przyłącze – elastyczne, 3/8, 40 cm, gwarancja – 5 lat.

 

Baterie Delfin P

Na linię baterii Delfin P składają się baterie wannowe, stojące i ścienne baterie umywalkowe, stojące i ścienne baterie zlewozmywakowe, baterie natryskowe oraz baterie bidetowe. Wszystkie one posiadają głowice o średnicy 35 mm i wykończenie chromowane. Ich klasa przepływu to A, a klasa akustyczna – II.