Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

20 lat za nami. Świętujemy już w najbliższą sobotę!

« wróć

Rok 2022 to dla Grupy SBS czas okrągłego jubileuszu 20 lat na rynku. Przez ten czas urośliśmy w siłę. 1 października będziemy świętować podczas uroczystej gali w Vienna House Andel's Łódź.

Przez dwie dekady do Grupy dołączały nowe hurtownie zostając Partnerami Grupy SBS, kolejni producenci ścigali się, by dołączyć do zaszczytnego i elitarnego Grona Dostawców Grupy SBS. Wdrażaliśmy śmiało nowe technologie, a słupki sprzedażowe wystrzeliwały pod niebiosa. Słowem: dział się (i dzieje) biznes najwyższych lotów! 1 października spotkamy się na uroczystej Gali 20‐lecia, aby wspólnie świętować sukcesy.

Od poprzedniego spotkania z naszymi Partnerami minęły już 3 lata. Był to czas bardzo intensywnych działań, który przyniósł kolejne wzrosty, nowości produktowe, sukcesy akcji wewnątrz Grupy. W tym roku SBS zorganizował kolejną, wyczekiwaną edycję Klubu Instalatora wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi podczas Targów Instalacje. Hurtownie Partnerskie biorące udział w Akcji Autokarowej po raz kolejny pobiły rekord liczby gości, których przywiozły na targi.

SBS nieustannie dba o jakość obsługi klienta. Ostatnie lata bogate były w kolejne ogólnopolskie szkolenia z zakresu obsługi klienta pod hasłem Akademia Efektywnej Sprzedaży. Pandemia, która zmusiła nas do pozostania w domach, przyniosła także nową formę szkoleń handlowych – webinary dla partnerów i klientów Grupy SBS. Dzięki temu mamy kolejne narzędzie, by przekazywać informacje o nowościach. Już od niemal roku SBS cieszy się nowym Magazynem Centralnym, który jest o wiele większy i nowocześniejszy. W to 20 lat na rynku wpisuje się także 10 lat Programu Lojalnościowego Integris+ oraz 5 lat "Magazynu Grupy SBS".

 

Galę 20-lecia uświetnią wyjątkowi goście i artyści jak również Mecenasi Spotkania z którymi goście będą mogli się spotkać i porozmawiać podczas Kawiarenki Mecenasów.

Będzie się działo!

 

Mecenasami Spotkania Rocznego Grupy SBS 2022 zostali:

 

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj