Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

25-lecie Hurtowni Armet!

« wróć

W dniach 14-16.06.2019 firma Armet-Grupa SBS obchodziła jubileusz 25-lecia. Z tej okazji w Hotelu Gołębiewski w Wiśle zorganizowano trzydniową imprezę dla kluczowych Klientów, dostawców oraz pracowników działu handlowego firmy.

W pierwszym dniu odbyła się uroczysta kolacja, wręczenie statuetek okolicznościowych partnerom hurtowni oraz przedstawienie w skrócie jej historii od momentu powstania aż do dzisiaj. Po uroczystej kolacji gości rozweselił (niektórych do łez) występ stand-upera Tomasza Biskupa. Następnie po krótkiej przerwie goście przenieśli się do klubu gdzie czekały na nich zarezerwowane loże. Impreza trwała nieprzerwanie do białego rana. Drugi dzień wydarzenia miał nieco bardziej merytoryczny i wypoczynkowy charakter: po śniadaniu przedstawiciel firmy Vaillant Saunier Duval - Zbigniew Siedlecki przedstawił w sali konferencyjnej  wszystkim zainteresowanym obszerną prezentację dotyczącą odnawialnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem nowych pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

Jak mówili gospodarze wydarzenia: "Z perspektywy czasu każdy nasz dostawca mniejszy lub większy odegrał bardzo ważną rolę w procesie budowania pozycji naszej firmy na rynku za co serdecznie wszystkim obecnym dostawcom oraz tym którzy już zamknęli swoje podwoje (jak firma Kabi) bardzo dziękujemy. Jednak szczególnie chcieliśmy podkreślić wagę oraz poziom współpracy z firmą Vaillant Saunier Duval – naszym strategicznym Partnerem handlowym."

Po części merytorycznej i obiedzie rozegrany został turniej bilarda oraz kręgli, pozostali uczestnicy niezainteresowani aktywnością sportową korzystali z pięknej pogody na basenach zewnętrznych Aquaparku Tropikana opalając się przy drinkach. Dla najwytrwalszych po kolacji zarezerwowano loże w klubie i przy całkiem niezłej frekwencji uczestnicy ponownie bawili się do późnych godzin nocnych.

 

 

Miło nam poinformować że na ręce Dyrektora SBS -  Macieja Koryckiego także złożono podziękowania oraz przekazano okolicznościową statuetkę.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj