Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Aplikacja mobilna SALUS Plus

« wróć

Firma SALUS controls wprowadza na rynek nie lada gratkę – aplikację mobilną SALUS Plus. to nowoczesne, darmowe narzędzie, umożliwiające instalatorom i  użytkownikom urządzeń tej marki łatwy dostęp do informacji o produktach, pomoc w doborze systemu sterującego oraz kontakt ze specjalistami technicznymi

CZYM SIĘ WYRÓŻNIA APLIKACJA MOBILNA SALUS PLUS?


Przydatnością funkcji oraz przejrzystą organizacją informacji. Instalując na swoim smartfonie SALUS Plus w jednym miejscu dowiadujesz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć:

  • jak idealnie dobrać system sterowania do potrzeb budynku,
  • jakie warianty urządzeń masz do wyboru,
  • w jaki sposób je poprawnie skonfigurować.

Poza zaprojektowanym przez inżynierów SALUS Controls konfiguratorem, aktualnym katalogiem produktów i bazą dokumentów (m.in. instrukcje, schematy podłączeń), aplikacja stanie się Twoim źródłem wiedzy o promocjach i nowościach dostępnych w ofercie firmy.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU SALUS PLUS I ZARABIAJ PIENIĄDZE!


Jeśli jesteś instalatorem produktów SALUS Controls aplikacja mobilna SALUS Plus będzie dla Ciebie narzędziem wykorzystywanym na co dzień w pracy. Firma stworzyła specjalną strefę instalatora, w której zawodowi instalatorzy mogą założyć konto firmowe z dedykowanym swojemu regionowi opiekunem. Otworzy to atrakcyjne finansowo możliwości współpracy. Po zarejestrowaniu profilu Instalator dołączy do programu lojalnościowego SALUS Plus, w którym za zakup premiowanych produktów przyznawane mu będą punkty wymienialne na pieniądze (pełen regulamin programu lojalnościowego oraz wykaz punktów przyznawanych za poszczególne produkty są dostępne tylko w Aplikacji mobilnej SALUS Plus). Aby otrzymać zapłatę wystarczy zeskanować kod SN z pudełka i wystawić FV. Wszystko w kilku kliknięciach odbywa się w aplikacji:

  • logujesz się w strefie instalatora,
  • rejestrujesz zakupione urządzenia,
  • zbierasz punkty,
  • w dowolnej chwili wystawiasz fakturę,
  • SALUS Controls wypłaca Ci pieniądze.

#WSPIERAMYPOLSKIEGOINSTALATORA

 Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych SALUS Controls:

 

Materiał ukazał się w I/2021 wydaniu "Magazynu Grupy SBS".

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj