Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Co czeka nas w 2018 roku?

« wróć

Grupa SBS szykuje się prężnie do kolejnych wydarzeń, które nadejdą wraz z 2018 rokiem. W swoim harmonogramie mamy wiele interesujących propozycji dla naszych Partnerów, Dostawców i Instalatorów. Jednymi z nich są kolejna edycja Programu Integris+, udział w targach INSTALACJE w Poznaniu, a także szkolenia dla Instalatorów z marek domowych SBS.

Integris+ 2018

Zmiany, które wprowadziliśmy w Integris+ 2018, są bezpośrednią odpowiedzią na głosy pochodzące od Hurtowni Grupy SBS oraz współpracujących z nimi firm instalatorskich i handlowych. Oprócz dostępnych do tej pory narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych oraz wprowadzonych w 2017 roku samochodu osobowego oraz bonów na zakup sprzętu RTV i AGD, w 2018 roku oferujemy minikoparkę JCB oraz vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń.

Targi INSTALACJE – Poznań 23-26 kwietnia
Zapraszamy Państwa na niezwykłą dawkę nowości w ramach Klub Instalatora Grupy SBS oraz Targów Poznańskich. Zostanie on zaprezentowany w nowej, spójnej formie. Instalator spędzi w nim czas w sposób aktywny i pełen wrażeń. Będzie także mógł zapoznać się z nowościami czołowych Dystrybutorów Grupy SBS. Już dziś wiadomo, że będą to m.in. firmy: WILO, KFA oraz KAN.

Szkolenia dla Instalatorów

Zaprzyjaźnionych z nami Instalatorów zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w Hurtowniach Grupy SBS. Szkolenia mają charakter praktyczny. Pokazywane i omawiane są kwestie instalacji, obsługi i konfiguracji produktów naszych marek domowych tak, aby działały one poprawnie przez wiele lat. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić chęć udziału w wybranej Hurtowni Grupy SBS. Tematem szkoleń zajmuje się Piotr Błaszczyk Doradca Techniczno-Handlowy tel.: 600 102 779, mail: p.blaszczyk@grupa-sbs.pl.

O pozostałych działaniach i akcjach będziemy informować Państwa na bieżąco, serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy. Pragniemy życzyć Państwu także w nowym 2018 roku wiele radości i satysfakcji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj