Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Dni z Alcaplast, czyli SBS z wizytą w Czechach

« wróć

W dniach 18-19.05.2017 przedstawiciele Grupy SBS mieli przyjemność uczestniczyć w Alcaplast Days, zorganizowanym przez producenta w czeskim Breclav. W tym czasie m.in. poznaliśmy najnowsze produkty Alcaplast oraz zwiedziliśmy centrum szkoleniowe, hale produkcyjne i halę produkcyjną materiałów metalowych.

W ramach rekreacji natomiast mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce rowerowej na trasie Lednica-Valtice, dzięki czemu poznaliśmy fragment przepięknych czeskich Moraw.

Zapraszamy na Morawy

Morawy to część Czeskiej Republiki, która zdecydowanie warta jest polecenia jako miejsce do spędzenia wolnego czasu. Znana jest ona przede wszystkim z pięknego, pagórkowatego terenu z licznymi zbiornikami wodnymi oraz produkcji doskonałej jakości białych win (choć czerwonych również).

Właśnie w tej wspaniałej przestrzeni swoją siedzibę ma Alcaplast - dynamicznie rozwijający się producent produktów instalacyjno-sanitarnych, z którym Grupa SBS współpracuje już od 12 lat.

Jak przebiegały Alcaplast Days 2017?

Spotkanie w Akademii Alcaplast rozpoczęło się od przedstawienia nowych produktów, które wejdą lub już weszły do sprzedaży w obecnym roku, oraz planów marketingowych firmy. Następnie zwiedziliśmy centrum szkoleniowe producenta oraz jego hale produkcyjne, w tym halę produkcyjną materiałów metalowych.

Po tej solidnej dawce profesjonalnej wiedzy, drugiego dnia spotkania przyszedł czas na rekreację, czyli na wycieczkę rowerową po pięknej trasie prowadzącej z Lednicy do Valtic. Zdecydowanie polecamy ją wszystkim wielbicielom niesamowitych widoków!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj