Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Faworyt nadchodzącego sezonu - Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL)

« wróć

Redukcja emisji szkodliwych substancji, cicha praca urządzenia, efektywne wykorzystanie energii zawartej w paliwie, bezpieczeństwo użytkowania – to tylko niektóre z zalet kotłów kondensacyjnych.  Właśnie ze względu na te i inne cechy cieszą się one zainteresowaniem klientów końcowych, który cenią sobie już nie tylko odpowiedni stosunek ceny do jakości, ale także wygodę, komfort użytkowania i wpływ działania urządzenia na środowisko. Jednym z najlepszych w tej kategorii jest Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL), dostępny w Grupie SBS.

Vaillant ecoTEC pro 246/5-3 (H-PL) to wiszący, jednofunkcyjny, gazowy kocioł kondensacyjny. Zasilany jest on gazem ziemnym lub – jeśli dokonamy przezbrojenia – gazem płynnym. Jego dużymi atutami są kompaktowe wymiary i szeroka gama dedykowanych certyfikowanych systemów kominowych, które umożliwiają jego optymalną lokalizację w przestrzeni budynku. Dodatkowo może on współpracować z regulatorami wyposażonymi w złącze komunikacyjne eBus, zarządzającymi parametrami pracy urządzenia w oparciu o temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną budynku.

 Najwyższa klasa w najdrobniejszych detalach

Kolejnymi zaletami produktu są: zintegrowany, kondensacyjny wymiennik ciepła wykonany ze stali nierdzewnej, nadmuchowy palnik ze stali nierdzewnej z bezstopniową regulacją prędkości, a także pompa elektroniczna o wysokiej efektywności (HEP). Automatyczny odpowietrznik i podświetlany wyświetlacz graficzny także istotnie przyczyniają się do zwiększenia komfortu użytkowania. Maksymalne obciążenie cieplne ogrzewania wynosi 24,5 kW. Zarówno klasa energetyczna na cele grzewcze i na cele c.w.u osiąga najwyższą klasę A. Pobór mocy elektrycznej maks. wynosi: 80 W.

Vaillant ecoTEC dostępny w Grupie SBS w pakietach

Kocioł występuje w trzech pakietach z produktami marki KELLER:

  • kocioł + czujnik c.u.w. + zasobnik + regulator + zestaw podstawowy systemu powietrzno-spalinowego szachtowego;
  • kocioł + czujnik c.u.w. + zasobnik + regulator + zestaw podstawowy systemu powietrzno-spalinowego z wyrzutem przez ścianę;
  • kocioł + czujnik c.u.w. + zasobnik.

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo TUTAJ

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj