Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Głos Kotłowni: Grupa SBS ma 20 lat!

« wróć

 

 

„20 lat minęło jak jeden dzień” – zaśpiewałby tak Andrzej Rosiewicz gdyby wykonywał czołówkę do „Dwudziestolatka”. Czy jednak 20 lat to naprawdę tak dużo? A może bardzo mało? Postanowiliśmy zbadać ten temat.

Czy 20 lat to dużo?

 

Redakcja badając sprawę zajrzała do głównego źródła informacji wszystkich Polaków - wyszukiwarki internetowej i okazuje się, że 20 lat to jedynie ⅓ istnienia kultowego zespołu The Rolling Stones. Przez 20 lat można się cieszyć zimą na Uranie, 20 lat to przeciętna żywotność samochodu w Polsce. To także wystarczająco dużo czasu aby się usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców (niektóre mamusie i niektórzy synusiowie są innego zdania). 20 lat to ekstremalnie dużo czasu aby wytrzymać w jednym związku (nawet dla monogamisty!).

20 lat to zatem czas który mile i pożytecznie spędzony, może przynieść wiele dobrego nie tylko w wymiarze finansowym ale także wizerunkowym. Grupie SBS to 20 lat przyniosło: 180 punktów handlowych, ponad 300 dostawców i około 400 tysięcy produktów w ofercie oraz miliardowe obroty roczne.

Czego możemy życzyć Grupie SBS?

 

Z okazji 20-lecia działalności nasza redakcja Głosu Kotłowni - życzy całej Grupie SBS, jej Kontrahentom i Klientom sukcesów zawodowych i finansowych oraz satysfakcji na wszelkich pozostałych płaszczyznach działalności.

 

PARTNERZY JUBILEUSZU:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj