Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Gorąca rywalizacja na Targach Grupy SBS!

« wróć

 

Już za moment: 25 i 26 kwietnia 2023 r. będziemy gościć Państwa na Targach Grupy SBS w Strykowie! Oprócz dobrze Wam znanych konkursów z nagrodami mamy dla Was w Strefie Integris+ prawdziwy sztos! Szkolenia jazdy sportowej na profesjonalnym torze samochodami Alpine A110, Toyotą GR Supra lub Maserati MC20.

Stoisko Integris+

Na Targach Grupy SBS w tej edycji pojawi się stoisko naszego Programu Lojalnościowego Integris+. Będziecie na nim mogli porozmawiać z opiekunami programu po stronie SBS jak również zapoznać się z ofertą i zobaczyć dwa wyjątkowe auta: Alpine A110 oraz Maserati MC20. Kurs jazdy sportowej tymi cudeńkami właśnie dołączyliśmy do oferty prezentów w Katalogu nagród Integris+! Jeśli Wam się nieco poszczęści – biorąc udział w konkursie – wygracie 3 lekcje jazdy sportowej.

 

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Jeśli chcesz brać udział w konkursie i obudzić w sobie smykałkę do jazdy rajdowej – zacznij od odwiedzenia stoiska Integris+ w Strefie Gastronomicznej. Odbierz tam kupon konkursowy, odwiedź stoiska producentów Integris+, napisz hasło konkursowe i… wygrywaj! Oprócz wspomnianych 3 lekcji jazdy sportowej no wygrania mnóstwo nagród niespodzianek od Partnerów Programu.

 

Już teraz poczuj te emocje i obejrzyj relację ze szkolenia >>>

Wystawcy Targów Grupy SBS:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj