Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS ma już 15 lat!

« wróć

Grupa SBS ma już 15 lat! Zaczynając współpracę w 2002 roku mało kto z nas liczył na wielki sukces. Dziś, po 15 latach działalności, należymy do grona 500 największych polskich przedsiębiorstw (6. miejsce w woj. łódzkim), przekroczyliśmy 500 mln obrotu netto oraz jesteśmy niekwestionowanym liderem w swojej branży. Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich autorów tego dorobku, zwłaszcza dla Hurtowni zrzeszonych w ramach Grupy SBS.

15 lat Grupy SBS – sukcesy

15 lat wspólnego działania pod szyldem Grupy SBS – to zdanie zdecydowanie napawa dumą i motywuje do dalszego działania. Motywacją są też z pewnością nagrody i wyróżnienia, zwłaszcza te otrzymane w ostatnim czasie, w tym:

  • zaliczenie do grona 500 największych polskich przedsiębiorstw (Lista 500 „Rzeczpospolitej);
  • Perła Polskiej Gospodarki (już po raz czwarty!);
  • Certyfikat „Złoty Płatnik” (Grupy Euler Hermes);
  • tytuł Najważniejszego Polskiego Branżowego Wydarzenia Roku 2015 dla Targów Grupy SBS (wg. czytelników portalu Ryneklazienek.pl).

15 lat Grupy SBS – Marki Własne

Przez 15 lat działalności udało się nam stworzyć 3 Marki Własne – Keller, Delfin i Nanopanel.

  1. Marka Keller to produkty instalacyjno-grzewcze dedykowane odbiorcom profesjonalnym.
  2. Marką Nanopanel sygnowane są produkty będące mistrzami dobrych cen.
  3. Marka Delfin to natomiast systemy sanitarne do kuchni i łazienki

Łącznie w ofercie trzech powyższych marek obecnie znajduje się aż ponad 3 000 profesjonalnych produktów!

15 lat SBS Grupy – dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia powyższych sukcesów, zwłaszcza 90 Hurtowniom Partnerskim Grupy SBS – od tych najmniejszych po największe. Bo to tak naprawdę Wasz jubileusz i Wasz sukces, owoc Waszej codziennej, ciężkiej pracy.

Podziękowania należą się też dla dostawców, z którymi współpracujemy na każdym kroku naszej działalności – obecnie jest to aż ponad 220 firm! Bardzo Wam za te lata współpracy jesteśmy wdzięczni.

15 lat Grupy SBS – życzenia

Wszystkim, których codziennie spotykamy na naszej zawodowej drodze, życzymy kolejnych przynajmniej 15 lat równie owocnej współpracy w atmosferze stale rosnącego zaufania. Rozwijajcie się bardzo dynamicznie, osiągając nieskończenie duże zyski i ogromną satysfakcję z powadzonych biznesów.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj