Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS na liście 500 "Rzeczpospolitej"! Kolejny awans w rankingu

« wróć

 

 

 

 

Publikacja XX jubileuszowej edycji zestawienia Listy 500 „Rzeczpospolitej” okazała się dla Grupy SBS kolejnym powodem do dumy! Miło nam poinformować, że odnotowaliśmy awans o 12 lokat w stosunku do roku ubiegłego.

Co rok to wzrost!

W ubiegłym roku Grupa SBS znalazła się na 471. pozycji w XIX edycji  Listy 500 „Rzeczpospolitej”. W rym roku po raz kolejny cieszyć się możemy awansem na liście największych polskich przedsiębiorstw i 459. lokatą.

Wspólny wynik i wspólny sukces

Kolejne odnotowywane wzrosty i sukcesy to przede wszystkim zasługa naszych Partnerów, którzy w sposób aktywny i dynamiczny reagują na ciągle zmieniające się warunki rynkowe. Staramy się wspierać ich działania stale poszerzając  ofertę o kolejne grupy produktowe. Dbamy także o to, aby marki domowe grupy: DELFIN, KELLER oraz NANOPANEL stanowiły produkty najwyższej jakości i cieszyły się zaufaniem naszych kontrahentów oraz instalatorów.

„Czas na to, aby największe firmy stały się kreatorem zmian w biznesie”

Marcin Piasecki dziennikarz „Rzeczpospolitej” w swoim wstępie do XX, jubileuszowej Listy 500 wskazał na niezwykle duży postęp polskich przedsiębiorstw na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Podsumował również wszystkie wspominane edycje krótko: „kolejne wydania Listy 500 – pokazują, że swoich szans biznes w Polsce nie zwykł marnować”. Nie ma wątpliwości, że ta charakterystyka  oddaje w pełni pozycję Grupy SBS w świecie biznesu.

O rankingu:

Lista 500 „Rzeczpospolitej” to od 20 lat najlepszy barometr koniunktury polskiej przedsiębiorczości,  stanowi kompleksowe podsumowanie sytuacji gospodarczej. Grupa SBS znajduje się na tej liście od wielu edycji, co potwierdza, że dobrze przemyślana strategia, starannie dobrani współpracownicy i najwyższej jakości produkty, potrafią zaowocować sukcesem na dużą skalę.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj