Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS Perłą Polskiej Gospodarki!

« wróć

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Grupa SBS otrzymała Perłę Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 13. lokatę. Kapituła rankingu uzasadniła swoją decyzję w następujący sposób: „Za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.” Jesteśmy niezwykle zadowoleni jako Grupa z tego dokonania. Pragniemy wszystkim Państwu pogratulować wspólnie osiągniętego wyniku!

W badaniu rankingowym brało udział ponad 2000 firm, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły: dla Pereł Dużych co najmniej 100 milionów złotych, natomiast w kategorii Perły Wielkie powyżej 1 miliarda złotych. Wartym podkreślenia jest także fakt, że o pozycji firmy w rankingu nie decydowało kryterium przychodów, a efektywność i dynamika rozwoju przedsiębiorstwa.

Więcej o wydarzeniu:

Gala Pereł Polskiej Gospodarki odbyła się 24 listopada br. to już piętnasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez wydawcę anglojęzycznego miesięcznika Polish Market. Ranking Pereł Polskiej Gospodarki opracowywany jest przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Warunkiem udziału w Rankingu było osiągnięcie przez przedsiębiorstwo minimum 100 milionów złotych przychodu oraz odesłanie wypełnionej ankiety.

Perły Polskiej Gospodarki to szczególny laur przyznawany wybitnym osobom, instytucjom, których dorobek zawodowy, doświadczenie, prestiż, etyka i walory osobiste oraz nieposzlakowana opinia dają rękojmię uznania ich za ambasadorów najwyższych polskich wartości. Wyróżnienie to jest wręczane w kategoriach: gospodarka, nauka, kultura, krzewienie polskich tradycji i dziedzictwa narodowego oraz krzewienie wartości społecznych.

Informacje pozyskane ze strony: http://www.polishmarket.com.pl/

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj