Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS świętowała dwudziestolecie!

« wróć

1 października 2022 roku w Hotelu Vienna House Andel’s Lodz odbyła się uroczysta Gala 20-lecia Grupy SBS. Dla większości uczestników była to okazja do świętowania już dwudziestu lat działalności w niebiesko‐białych barwach. Nie zabrakło jak zawsze Kawiarenki Mecenasów w której spotkali się Mecenasi spotkania z Właścicielami i Dyrektorami Zarządzającymi Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS. Był to pierwszy raz od trzech lat, kiedy mogliśmy porozmawiać na te kluczowe i te całkiem niezwiązane z biznesem tematy.

 

KAWIARENKA PĘKAJĄCA W SZWACH


Czy ze względu na to, że dawno nie mieliśmy sposobności widzieć się w tak licznym i zacnym gronie, czy też dlatego, że Mecenasów Spotkania było aż dwudziestu – kawiarenka Mecenasów Gali 20-lecia pękała w szwach! Gwar rozmów niósł się po korytarzach hotelu niczym szum podekscytowanych mieszkańców ula. Nie wiemy co prawda czy te rozmowy miały w sobie tyle słodyczy co miód ale jesteśmy przekonani że na pewno przyniosą wiele korzyści.
Mecenasami Gali 20-lecia Grupy SBS byli:
Alnor, Cersanit, Detal-met, Elektromet, Ferro, Ferroli, Grundfos, KAN, KFA Armatura, LG electronics, Magnaplast, Nibe-Biawar, Oventrop, Perfexim, Purmo, Saunier Duval, Termet, Uponor, Vaillant i Wobet-hydret.

SŁOWA PODSUMOWAŃ I NIETUZINKOWE NAGRODY


Galę 20-lecia otworzył Prezes Grupy SBS - Sławek Maciejewski krótkim ale bardzo treściwym przemówieniem. Wskazał on na obecną sytuację geopolityczną, jak również zderzył ze sobą wydarzenia z 2002 roku (czyli roku w którym Grupa się zawiązała) z tymi którymi obecnie żyjemy. Przemówienie zakończył całkiem optymistyczną puentą, że branża grzewcza jest mocno lansowana w mediach i przez bardzo długi czas będziemy mieli nad czym pracować.
Po wygłoszonym przemówieniu scenę opanowali prowadzący Galę Przebojów Muzycznych Dwudziestolecia: Katarzyna Pakosińska i Wojciech Jagielski. Jak wiemy biznes to też rodzaj sztuki (zwłaszcza w naszym kraju) dlatego też organizatorzy postanowili nagrodzić chociaż symbolicznie dwudziestu Partnerów korzystając z muzycznej metafory.

KOBIETA I MĘŻCZYŹNI


Po części oficjalnej przyszła pora na wyczekiwaną gwiazdę wieczoru. Ta część wydarzenia zawsze jest owiana tajemnicą. Na pytania: czy to będzie kabaret, czy zespół muzyczny, a może stand-up? Była jedna odpowiedź: Tak. Na scenie bowiem pojawili się Poparzeni Kawą Trzy z Katarzyną Pakosińską w spektaklu muzycznym „Okrutna zła i podła, czyli kobieta i mężczyźni”. Był więc i zespół, i kabaret a wszystko to dzieliły kobiece monologi w wykonaniu Katarzyny Pakosińskiej. Spektakl bardzo pozytywnie nastroił gości do dalszej części gali, którzy w szampańskich nastrojach bawili się do białego rana.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj