Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Grupa SBS w pierwszej dziesiątce rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” 2018!

« wróć

Grupa SBS po raz kolejny znalazła się w rankingu „Perły Polskiej Gospodarki”. Grupa skoczyła o pięć lokat w górę z 13. pozycji na 8. i znajduje się już w pierwszej dziesiątce przedsiębiorstw w kategorii Perły Duże.

Miło nam poinformować że Grupa SBS zgodnie z przewidywaniami zamknęła rok 2018 z dużymi wzrostami. Miało to także przełożenie na wysokie pozycje w najważniejszych rankingach prowadzonych przez najbardziej cenione redakcje w kraju.  Jedną z nich jest redakcja magazynu „Polish market” anglojęzycznego miesięcznika, promującego polską gospodarkę,  kulturę oraz naukę w kraju i poza jego granicami. Redakcja w corocznie wydanym rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” umieściła Grupę SBS na 8. pozycji w kategorii Perły Duże. W badaniu rankingowym brało udział ponad 2000 firm, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły: dla Pereł Dużych co najmniej 100 milionów złotych, natomiast w kategorii Perły Wielkie powyżej 1 miliarda złotych. Wartym podkreślenia jest także fakt, że o pozycji firmy w rankingu nie decydowało kryterium przychodów, a efektywność i dynamika rozwoju przedsiębiorstwa.

O Rankingu

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki opracowany jest przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, algorytm szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskimi. Ogłoszenie wyników rankingu jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi elity środowisk politycznych, biznesowych, naukowych oraz przedstawicieli świata kultury. Ranking przygotowywany jest według ścisłych kryteriów ekonomicznych i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi dla firm biorących w nim udział.

Link do wydania „Polish market” z wynikami plebiscytu:  https://issuu.com/polishmarket/docs/pm_12_279_2018

Informacje pozyskane ze strony: http://www.polishmarket.com.pl/

Poniżej pierwsza dziesiątka firm w kategorii Perły Duże:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj