Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

III Wydanie "Magazynu Grupy SBS" już jest w hurtowniach!

« wróć

Wszystkie słupki we wszystkich prognozach wieszczą naszej branży kolejne wzrosty do końca 2018 roku. Jako „Magazyn Grupy SBS” jesteśmy świadkami wydarzeń, które do tego prowadzą i chętnie piszemy o nich na naszych łamach. Dlatego tez zaprosiliśmy do stałej współpracy Pawła Kaczmarka, który będzie informował nas o najistotniejszych tematach w rosnącym z dnia na dzień Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Firm Instalacyjnych i Serwisowych. W tym wydaniu zaczynamy od Wakacyjnej Rywalizacji Instalatorów, o której piszemy na stronie 4. 

Koniec września i początek października to także czas, w którym Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych opublikowało swój raport „Rynek urządzeń grzewczych
w Polsce w 2017 roku i I półroczu 2018”. Zaprosiliśmy zatem Pana Prezesa Janusza Starościka a do rozmowy na temat rynku wymian urządzeń grzewczych. Bardzo interesującym zagadnieniem okazał się być też raport opublikowany na stronie SPIUG: „Badanie satysfakcji z pracy handlowców w branży instalacyjnej i budowlanej”. Rozmowę oraz fragment raportu znajdziecie na stronach 11–13.
Również dwa pozostałe wywiady – z Andrzejem Maciejewskim, Prezesem Stiebel Eltron Polska i z Marianem Baranem, Business Development Manager w firmie VTS – wskazują, że rynek rozwija się, a producenci nie boją się kreować branżowej rzeczywistości. Chętnie też podejmują nowe wyzwania.
Ponieważ nie samą wiedzą merytoryczną Instalator żyje, Klub Instalatora ma dla Was niezwykłą nagrodę. Wystarczy rozwiązać krzyżówkę, wysłać hasło i wygrać jedną z 4 przejażdżek Lamborghini Gallardo! Krzyżówka znajduje się wewnątrz numeru.
Słowo jest dla nas ważne zarówno w wersji mówionej, jak i pisanej, dlatego zaprosiliśmy do współpracy z nami trenera biznesu Macieja Zagłobę. Ekspert pomaga nam zrozumieć jak w sprawny sposób kierować rozmową. Przeczytajcie koniecznie!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj