Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Informacja o nowym dostawcy w Grupie SBS: Grupa Skoberne Polska Sp. z o.o.

« wróć

Od maja 2024 roku do grona dostawców w Grupie SBS dołączyła Grupa Skoberne Polska Sp. z o.o.

 

Grupa Skoberne Polska Sp. z o.o. powstała 25 stycznia 2022 jako dystrybucyjna firma-córka, niemieckiego producenta przewodów spalinowych i systemów kominowych Skoberne GmbH.

 

Skoberne GmbH została założona w 1987 roku przez Willi Skoberne w Pfungstadt i jest innowacyjnym producentem w zakresie systemów kominowych na rynku europejskim. Firma zajmuje się wytwarzaniem, produkcją i dystrybucją systemów odprowadzania spalin z tworzyw sztucznych – polipropylenu (PP) oraz wszystkiego co się z nimi wiąże.

 

System jest rozwijany i rozbudowywany wraz z działami rozwoju wiodących producentów kotłów. Szeroka gama produktów obejmuje różne szerokości nominalne od 60 do 315mm. Oprócz sztywnych rur spalinowych, w ofercie są rury elastyczne pozwalające na szybki i łatwy montaż oraz innowacyjny opatentowany system kanałów przeciwpożarowych SKOBIFIX®, UNIFIX i PORIFIX.

 

Nieustannie rozwijamy nasze produkty – dzięki czemu możesz mieć pewność, że dostaniesz od nas więcej niż tylko najnowocześniejsze rozwiązania.

 

Od początku trzymamy się dobrych nawyków: obsługa, niezawodność, jakość to podstawowe fundamenty naszej działalności.

 

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej www.skoberne.de

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy Państwa do współpracy.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj