Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Integris+ 2019: Przystąp do nowej edycji wyjątkowego programu

« wróć

 

 

Ruszyła kolejna, już 9. edycja programu lojalnościowego Integris+. To wyjątkowa forma wspierania instalatorów oraz promowania najlepszej jakości produktów i rozwiązań.

Budowanie relacji to podstawa sukcesu każdego przedsięwzięcia. Wszystkie znaczące marki producenckie i każdy działający na rynku dystrybutor posiadają swój program lojalnościowy. Czy wobec tego w tym gąszczu możliwości można się wyróżnić? Program Grupy SBS INTEGRIS+ od lat udowadnia, że tak! Przyjęliśmy wyzwanie, aby stworzyć elastyczny program, który będzie dopasowany do potrzeb instalatora. To ambitne zadanie udało się nam zrealizować. Najlepszym tego dowodem jest już kolejny rok funkcjonowania INTEGRIS+.


ELASTYCZNOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA
Tegoroczna edycja jest już dziewiątą! W każdej z minionych ośmiu staraliśmy się dodawać nowe nagrody, które przydadzą się w pracy Klientom Hurtowni Grupy SBS. Dlatego też w ofercie znaleźć można pełną gamę narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych, samochód osobowy, bony na zakup sprzętu RTV i AGD, minikoparkę JCB, vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń czy bony SODEXO. Warto też nadmienić, że każda ze stron, zarówno przedstawiciel Hurtowni, jak i jej klient mogą zgłosić zapotrzebowanie na inny produkt, którego dotychczas nie było w katalogu nagród. Dzięki temu jest szansa, że otrzymają go przy najbliższej okazji.


PRAWDZIWE SPOTKANIA
INTEGRIS+ to jednak nie tylko nagrody za zakupy. Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w Programie organizuje spotkania integrisowe. Ideą takiego wydarzenia jest stworzenie szansy na spotkanie zarówno handlowców hurtowni, przedstawicieli firm producenckich i instalatorów. To bardzo ważny element programu, dzięki któremu dochodzi do budowania relacji, wymiany informacji branżowych, podtrzymania kontaktu i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazania nagród. Lokalne działania w ramach INTEGRIS+ cieszą się w naszej Grupie wielkim zainteresowaniem i wzbudzają sympatię uczestników. Warto też podkreślić, że część imprez tworzonych w ramach Programu przez naszych Partnerów wpisała się na stałe w branżowy kalendarz wydarzeń.

 
SIŁA PRODUCENTA
W całym programie niebagatelne znacznie mają producenci, którzy są Partnerami Programu. Są to marki znane i cenione przez instalatorów. Ich produkty stanowią znaczącą część sprzedaży w Grupie SBS. Uczestnictwo w Programie INTEGRIS+ powoduje, że instalatorzy tym chętniej wybierają produkty Partnerów – przede wszystkim ze względu na gwarancję jakości, ale również ze względu na punkty, które można zebrać wybierając właśnie ich produkty. 


W JAKI SPOSÓB DOŁĄCZYĆ DO AKCJI?
Aby wziąć udział w Programie, wystarczy kupować produkty Partnerów Programu. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz Regulamin Programu znajdą Państwo na www.integrisplus.pl oraz w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie.

 

PARTNERZY TEGOROCZNEJ EDYCJI PROGRAMU:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj