Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Integris+ z Hurtownią Komfort z Leszna

« wróć

Firma Komfort z Leszna rozliczyła rok 2016 w programie Integris+ prowadzonym przez Grupę SBS. Podsumowanie to odbyło się w dniach 3-5 marca 2017 r. w Bustryku k/Zakopanego, dzięki pomocy firm: Schlosser, Perfexim, Elektromet, Afriso, NMC i Arco.

Pierwszego dnia, dzięki uprzejmości właściciela oraz pracowników firmy NMC, udało nam się zobaczyć linię produkcyjną otulin i wysłuchać wszelkich informacji na temat produktów marki NMC. Wieczorem, po zakwaterowaniu w Ośrodku „Harnaś” w Bustryku, wzięliśmy udział w kuligu, który zakończony został ogniskiem.

Następnego dnia część grupy udała się na stoki narciarskie do Białki Tatrzańskiej, a reszta gości wzięła udział w zwiedzaniu z przewodnikiem Zakopanego i okolic. Odwiedziliśmy między innymi kaplicę w Jaszczurówce, przeszliśmy się doliną Strążyską. Wjechaliśmy również wyciągiem Szymoszkowa na szczyt Gubałówki, skąd mogliśmy podziwiać przepiękne widoki Tatr..

Po powrocie do ośrodka nadszedł czas na podsumowanie Programu Integris+ za 2016r. Wszyscy klienci otrzymali nagrody, o których tym razem sami mogli decydować. Po oficjalnej części nadszedł czas na rozmowy i zabawę przy muzyce z udziałem kapeli góralskiej.

Ostatnie niedzielne przedpołudnie spędziliśmy na termach w Chochołowie. Zobaczyliśmy też skocznię Wielką Krokiew, no i oczywiście przespacerowaliśmy się najsłynniejszą ulicą w Zakopanem i nie tylko- Krupówki!

W niedzielę po obiedzie, po udanym wyjeździe wszyscy wróciliśmy do naszych domów.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj