Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Integris+ z Hurtownią Pawilon Hydraulik z Opoczna

« wróć

17.11.2016 r. instalatorzy oraz przedstawiciele firm współpracujących z Hurtownią Pawilon Hydraulik z Opoczna wyjechali na wspólną wycieczkę. Była ona odpowiedzią na zaproszenie firmy Elektromet do zwiedzania jej zakładu produkcyjnego w Gołuszowicach.

Spotkanie w firmie Elektromet rozpoczęło się od uroczystej kolacji. Następnego dnia goście zwiedzali zakład produkcyjny, a po zwiedzaniu odbyli bardzo rzeczową rozmowę z działem technicznym i serwisowym producenta, podczas której przekazali swoje uwagi na temat produktów. Dzięki tej rozmowie wiele kłopotliwych kwestii zostało w bardzo prosty sposób rozwiązanych. Instalatorzy byli bardzo wdzięczni za zaproszenie i możliwość poznania technologii produkcji. Na koniec goście zostali zapoznani z planami produkcyjnymi firmy Elektromet oraz z planowanymi do wprowadzenia nowościami.

Następnym punktem wyjazdu była wycieczka do Czech na degustację miejscowego, tradycyjnego piwa. Po niej uczestnicy wycieczki pojechali do hotelu Dworek Komorno, gdzie miło spędzili czas podczas wspólnej gry w kręgle. Wieczór zakończyła uroczysta kolacja, podczas której wręczono instalatorom nagrody z programu Integris+.

Podczas kolacji swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele firm: Afriso, Armatura Kraków, Hewalex, Detal-Met, Tweetop, Valvex i Prandelli We wspaniałej atmosferze do późnych godzin nocnych trwały dyskusje i negocjacje handlowe.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj