Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Komfortowe rozwiązania inwestycyjne od KFA

« wróć

Poszukując produktów pod inwestycje, takie jak łazienki we wnętrzach publicznych czy też wnętrza hotelowe, trzeba pogodzić wiele wątków. Jakość, funkcjonalność, cena… to wydaje się trudnym zadaniem. Dlatego jako producent z prawie stuletnim doświadczeniem, KFA oferuje szereg komfortowych rozwiązań również w tym obszarze.

 

Komfort to dopasowanie do potrzeb i projektowanie produktów tak, by posiadały odpowiednie funkcjonalności i były użyteczne oraz wygodne. Wieloletnie gwarancje na produkty KFA też są ważne, bo komfort to również poczucie bezpieczeństwa – tak niezbędne przy projektach inwestycyjnych. I wreszcie „komfortowe” oznacza też „dostępne”: produkty KFA Armatura może zamówić w wielu różnych kanałach sprzedaży, a regionalni kierownicy sprzedaży marki przyjadą do Ciebie i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. 

 

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA? TO TE SPRAWDZONE!

Gdy myślisz o doborze armatury do łazienki publicznej, poszukujesz produktu niezawodnego i funkcjonalnego. Takiego, który w odpowiedniej cenie spełni wszelkie oczekiwania inwestora. Wiemy, że nie zawsze jest to proste, dlatego polecamy baterie sensorowe SAMBA NEW oraz SALTO. To nowoczesne, sprawdzone rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Baterie sensorowe zapewniają najwyższy poziom higieny (to jest kluczowe w obecnych czasach) i, co równie ważne, ograniczają zużycie wody. Wpływa to na zmniejszenie kosztów dla właściciela obiektu, a także minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne. Jako sprawdzone i niezawodne rozwiązanie polecamy także klasyczną kolekcję baterii SODALIT, która w swojej klasie cenowej jest bezkonkurencyjna. Nie tylko jakość jej wykonania się wyróżnia – warto zwrócić uwagę na dołączony do baterii umywalkowej klik‑klak. Jest on częścią zestawu od razu przy zakupie.

DESIGN LICZY SIĘ PRZY INWESTYCJI

Dobry design to znacznie więcej niż wygląd. To przede wszystkim funkcjonalność. Świetnym przykładem na to jest kolekcja ANGELIT od KFA Armatura. Baterie w białym wykończeniu wyglądają wspaniale i dobrze wpisują się klimat neutralnych łazienek hotelowych. Co ważne, ich malowana powłoka jest łatwa do utrzymania w czystości – nie widać na niej (jak na powierzchniach chromowanych) odcisków i zacieków. W ofercie znajdziesz zarówno typowe baterie umywalkowe stojące, jak i nablatowe wysokie oraz podtynkowe. 

Dodatkowo jeśli inwestycja obejmuje łazienkę z wanną, to w kolekcji ANGELIT producent oferuje innowacyjne rozwiązanie: baterię wannową bez przełącznika natrysku. Rozwiązanie to sprawia, że bateria ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim jest wygodniejsza w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości. Jak to możliwe? Przełącznik został zintegrowany z regulatorem ceramicznym. Oznacza to, że przepływ wody jest sterowany jedynie poprzez uchwyt baterii.

 

HOTELOWE POMYSŁY


Do łazienek hotelowych polecamy również deszczownie, szczególnie TANZANIT. Klasyczne, ponadczasowe wzornictwo i doskonała jakość wykonania, między innymi ceramiczny przełącznik natrysku i trwała blokada wózka rączki. Ponadto deszczowania wyposażona jest w rączkę trójfunkcyjną oraz bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia i zabrudzenia waż PCV. W kolekcji znajdują się również funkcjonalne baterie podtynkowe. Co nie bez znaczenia, TANZANIT to produkty w konkurencyjnej cenie. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek i porad w zakresie doboru produktów pod inwestycję, zapraszamy do kontaktu z regionalnymi kierownikami sprzedaży KFA Armatura. Z pewnością komfortowo Ci doradzą!

Materiał ukazał się w I/2021 wydaniu "Magazynu Grupy SBS".

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj