Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Łapcie ostatnie wydanie "Magazynu Grupy SBS" w tym roku!

« wróć

Na początek ankieta...

Na naszej łodzi:
A. się powodzi,
B. nie da się pogodzić,
C. po kostki w wodzie się brodzi,
D. nie ma czasu taczki załadować.
(zaznacz zgodnie z przekonaniami)

Sytuacja na rynkach światowych jak i na naszym rodzimym podwórku jest bardzo ciekawa. Przynajmniej jeśli patrzymy pod kątem wyzwań, jakie każdego dnia są stawiane przed producentami i importerami. Także życie przeciętnego Kowalskiego nabiera nowych barw. Zwłaszcza, gdy kalkuluje comiesięczne wydatki w gospodarstwie domowym. Jednak pomimo tych wszystkich negatywnych zjawisk liczę, że większość z Was Drodzy Czytelnicy w moim małym quizie zaznaczy odpowiedź A.

W Redakcji Magazynu Grupy SBS przeważyło typowanie odpowiedzi D. Efekt? Mamy dla Was bardzo dużo informacji i jak zawsze inspirujących wywiadów.

W pierwszej kolejności zapraszam do rozmowy z Marcinem Stawianym, Dyrektorem Sprzedaży Działu Budowlano-Sanitarnego w Grupie Aliaxis. Rozmawialiśmy o ogromnym potencjale koncernu i bardzo dużej, wymagającej inwestycji w Polsce. Do rozmowy zaprosiłam także Kamilę Foks-Ciaban Manager ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Fox. Tutaj poruszyliśmy tematy rozbudowy firmy i prognoz na 2022 rok.

W naszym „Magazynie...” nie mogło jak zawsze zabraknąć pakietu porad. Zapraszam do odwiedzin Działu Eksperckiego. Jest w nim zarówno o Polskim Ładzie, programie Moje Ciepło jak również garść ważnych pytań które warto sobie zadać podsumowując rok.
Zachęcamy do lektury i do zobaczenia w marcu 2022 roku!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj