Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

"Magazyn Grupy SBS" I/2019 już w naszych Hurtowniach Partnerskich!

« wróć

Nowe wyzwania potrafią być tak samo trudne, jak i inspirujące. W Grupie SBS nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dlatego podejmujemy ważne tematy oraz wyzwania, które często za nimi idą. Pierwsze miesiące roku będą upływać nam pod znakiem szkoleń handlowych, Targów Grupy SBS oraz plebiscytu „Polecane Przez Polskich Instalatorów”. Ale to oczywiście nie wszystko!

Przełom lutego i marca w Grupie SBS to niezmiennie okres szkoleń dla handlowców naszych Hurtowni Partnerskich. „Akademia Efektywnej Sprzedaży” w tej edycji będzie przygotowana przez Mariusza Prokopczuka z firmy Proguest, z którym rozmowę przeczytacie na stronach 20–21. To przedsmak tego, co nas czeka na szkoleniach (na drugą część rozmowy zapraszam już w następnym numerze). Z wywiadu dowiecie się, dlaczego warto regularnie się szkolić oraz w jaki sposób trener przygotowuje się na spotkanie z naszymi handlowcami.
W „Magazynie” dbamy także, aby witać w branży nowe osoby i pozyskiwać świeże spojrzenie na nasz rynek. W ubiegłym roku Dyrektorem Generalnym Zehnder Polska został Radosław Palmowski. W wywiadzie na stronach 16 –17 zdradza nam, jakimi wartościami kieruje się w swojej pracy oraz w jaki sposób chce rozwijać markę Zehnder. 

Nie zapominamy o ważnych wydarzeniach. 25–26 kwietnia to termin spotkania z naszymi Partnerami i Instalatorami na Targach Grupy SBS. Na stronach 6– 7 dowiecie się więcej o tym ważnym punkcie branżowego kalendarza. Podpowiadamy też, jak na targi dotrzeć. Nadchodzące spotkanie nabiera także nowego znaczenia dzięki plebiscytowi „Polecane Przez Polskich Instalatorów”. Gala wręczenia nagród będzie miała miejsce właśnie w Strykowie.
Ostatnie miesiące to również powrót do dyskusji o smogu. Szczyt Klimatyczny w Katowicach, proces Grażyny Wolszczak – to jedne z tematów, które poruszyłam w rozmowie z Poseł Gabrielą Lenartowicz (str. 18 –19).
Ponieważ to już trzeci nasz wspólny rok – postanowiliśmy nieco odświeżyć wygląd „Magazynu Grupy SBS”. Mamy nadzieję, że nasz nowocześniejszy wizerunek przypadnie Wam do gustu i sprawi, że treści tego numeru staną się jeszcze bardziej przystępne.
Zachęcamy do lektury i do zobaczenia na Targach Grupy SBS!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj