Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

"Magazyn Grupy SBS" II/2019 - zapraszamy do lektury najnowszego wydania!

« wróć

 

 

Miło nam powitać Państwa w te piękne ciepłe dni! Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę, aby usiąść sobie spokojnie na leżaku lub podczas przerwy w pracy przeczytać artykuły, wywiady i porady, które przygotowaliśmy. Pierwsza połowa roku była naprawdę bardzo intensywna!

Jednym z ważniejszych dla nas tematów są oczywiście Targi Grupy SBS. Pragniemy jeszcze raz podziękować Państwu za liczne przybycie. Cieszy nas Wasze zainteresowanie, a podsumowanie tegorocznej edycji znajdziecie w Magazynie. Targi Grupy SBS po raz pierwszy w historii gościły Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych, które przez dwa dni prezentowało ideę, dla której powstało, a także wręczyło nagrody w ramach 1. edycji plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów. Kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem, które może zmienić wiele w naszej branży, była Konwencja,ZHI. W tym kontekście zaprosiłam do rozmowy Pana Tomasza Boruca – Dyrektora Zarządzającego ZHI. Serdecznie zapraszam do lektury tego wywiadu. Znajdziecie też Państwo kontynuację rozmowy z poprzedniego wydania. Z Mariuszem Prokopczukiem, który prowadził tegoroczną edycję Akademii Efektywnej sprzedaży SBS, rozmawialiśmy jak utrzymać motywację, która często wzrasta po szkoleniach i niestety równie szybko znika. Nasz ekspert podpowiada też, jak radzić sobie z adwersarzem, który posiada większe umiejętności w zakresie perswazji i negocjacji od nas.
Przy tym wydaniu postanowiłam zaprezentować niektórym nieco mniej znaną firmę, jaką jest współpracujący z nami od ponad dwóch lat Wobet‑Hydret oraz osobę Mateusza Zamojskiego. W rozmowie z nim poruszyłam temat targów branżowych, sposobów promocji marki, jak również wszechogarniającego trendu EKO. Oprócz branżowych rozmów, mamy także dla Państwa dwa bardzo interesujące artykuły eksperckie. Andrzej Maciejewski przeanalizował dla nas postawę lidera i jego postrzeganie przez otoczenie. Kiedy już poczujecie się rasowymi przywódcami – sięgnijcie po artykuł Mariusza Prokopczuka o tym, jak szybko i sprawnie wyrekrutować osoby do swojego zespołu poprzez Facebooka.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj