Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Magazyn Grupy SBS poleca się na wakacje!

« wróć

Za nami 9. edycja Targów Grupy SBS. Dzięki Państwu – naszym wystawcom i gościom – wyjątkowo udana. Z pewnością było to wydarzenie, które przejdzie do historii ze względu na rekordową liczbę odwiedzających. Do Strykowa przyjechało bowiem ponad 3 tys. profesjonalistów. Cieszy nas, że docenili formułę naszego spotkania. Dopisała nie tylko frekwencja, ale także dobry klimat panujący podczas Targów Grupy SBS oraz pogoda. Dziękujemy za Wasz udział i do zobaczenia za rok – czeka nas targowy jubileusz!

 

Chociaż mamy wakacje, nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o temat szkoleń. Wiedza o produkcie jest bowiem podstawą sukcesu w sprzedaży i relacjach z klientami. Zapraszamy zatem na platformę szkoleniową Grupy SBS by BaseOn, gdzie przez cały rok możecie zdobywać wiedzę na temat nowych produktów i rozwiązań. To idealne miejsce do podnoszenia swoich kompetencji z zakresu podstawowych technik sprzedaży i produktów topowych dostawców z naszej branżowy.

 

W tym wydaniu Magazynu Grupy SBS polecamy Waszej szczególnej uwadze prezentacje nowych dostawców Grupy, firmy: Thermagen, WITA i DAB Pumps, a także nowości w asortymencie poszczególnych marek. Warto im się bliżej przyjrzeć.

 

Życzymy Wam udanej lektury i wspaniałych wakacji z Magazynem  Grupy SBS w ręku!

 

Redakcja Magazynu Grupy SBS!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj