Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Modernizujesz kotłownię? Pompa ciepła KELLER to najlepsze rozwiązanie

« wróć

 

Powietrzne pompy ciepła KELLER idealnie sprawdzą się w wymagających warunkach modernizacji. Jako jedne z niewielu na rynku utrzymują klasę energetyczną A+++ przy 55oC. Koniecznie poznaj nasze produkty. 

 

Najwyższa klasa energetyczna

Podczas analiz nasze urządzenia wykazały wysoką sprawność. Wynikiem czego jest uzyskanie klasy energetycznej A+++ przy temperaturze 55oC na wyjściu.

Ekologia to standard

Wybierając pompy ciepła KELLER kupujesz urządzenia przyszłościowe. Czynnik R290 który zastosowany jest w naszych urządzeniach ma GWP (Global Warming Power) na poziomie 3. Czynnik R920 jest ekologiczny, naturalny i neutralny dla warstwy ozonowej ziemi. Jego stosowanie jest rekomendowane przez Unię Europejską. 

 

KELLER poleca się do dofinansowań

Nasze pompy ciepła znajdują się także na liście zielonych urządzeń i materiałów (ZUM), które spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”:

 

Na liście ZUM znalazło się aż kilkadziesiąt urządzeń z portfolio Grupy SBS. Są to niskoemisyjne, przyjazne środowisku produkty grzewcze z segmentu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Do katalogu NFOŚiGW oprócz pomp ciepła KELLER zostały wpisane także koty gazowe, elektryczne oraz pelletowe marki KELLER – szczegółowe informacje dostępne w katalogu produktów online.

Więcej o pompach ciepła KELLER znajdziesz TUTAJ

Jak zaprojektować kotłownię z pompą ciepła? Kliknij TUTAJ

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj