Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Najnowsze informacje: Targi Grupy SBS 2019

« wróć

Targi Grupy SBS w 2019 roku to wydarzenie na którym spotka się cała instalacyjna Polska. Jesteśmy na to przygotowani i z radością wyczekujemy 25 i 26 kwietnia! Na targach czekać na państwa będzie jak zwykle wiele atrakcji i wielu nowych dostawców.

 

Oprócz marek z którymi stale współpracujemy podczas 7. edycji targów spotkamy kilku nowych dostawców, z którymi niedawno nawiązaliśmy współpracę. Będą to między innymi: CALEFFI Hydronic Solutions, ENBRA, FireAngel, FOX Fittings, czy Judo Uzdatnianie wody. Lista ta jednak jeszcze ulegnie poszerzeniu! 
Polecane Przez Polskich Instalatorów
Targi Grupy SBS w Strykowie będą ważne jeszcze z jednego powodu. To właśnie tam będzie miał miejsce finał pierwszej edycji plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów, którego Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych OSFIS. Grupa SBS jest Partnerem Strategicznym tego wydarzenia, a nasz „Magazyn Grupy SBS” będzie stałym nośnikiem informacji o tej akcji. 

Akcja autokarowa
Jak zawsze zapraszamy Państwa również do udziału w Akcji Autokarowej z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS. Instalatorów zainteresowanych przyjazdem z hurtowniami prosimy o bezpośrednie kontaktowanie się z ich przedstawicielami. Pełną listę wszystkich hurtowni znajdą Państwo na naszej stronie www pod linkiem: https://www.grupa‑sbs.pl/hurtownie. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z tym co dziać się będzie na Targach Grupy SBS w Strykowie w dniach 25 – 26 kwietnia 2019 zapraszamy na naszą stronę: https://www.grupa-sbs.pl/targi – tam informujemy o wszystkim, co związane z wydarzeniem.

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj