Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Najnowsze wydanie "Magazynu Grupy SBS"!

« wróć

Show must go on!

Kiedy zaczynałam pisać ten wstępniak i myślałam, jak Państwa przywitać moje myśli krążyły wokół sytuacji wojennej. I covdowej. I branżowej. I targowej. Usłyszałam wtedy w radiu piosenkę zespołu Queen: „The Show Must Go On”. Poczułam, że ten utwór staje się jeszcze bardziej aktualny. Chociaż wiele rzeczy przybrało nieoczekiwany i nieprzyjazny kształt – pora iść dalej, wrócić do spotkań i targów.
Dlatego też zapraszam Państwa na Targi Instalacje, które odbędą się w dniach 25–27 kwietnia w Poznaniu, a zwłaszcza do Klubu Instalatora, w którym jak zawsze czekać będzie na Państwa ogrom atrakcji, spotkań z największymi producentami w branży. Zachęcamy także do włączenia się do Akcji Autokarowej organizowanej przez nasze Hurtownie Partnerskie. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie właśnie w tym wydaniu jak również na naszej stronie.
Wspomniana sytuacja na Ukrainie też została przez nas ujęta w tym numerze – w dziale CSR. Pomagają wszyscy i wszędzie. Zebraliśmy informacje od tych producentów, którzy pierwsi odpowiedzieli na nasze zapytanie w tej kwestii. To jedynie ułamek działań, o których wiemy, ale o których już nie zdołaliśmy napisać.
Zachęcam także do lektury nieco odświeżonej rubryki z wywiadami:
Fo(Room). Do rozmów na temat obecnych realiów rynkowych zaprosiłam Tomasza Boruca (Dyrektora Zarządzającego Polskiego Związku Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI), Rafała Krasowskiego (Distribution Network Sales Director w Stiebel Eltron) i Janusza Starościka (Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych SPIUG).
Na koniec – po odkryciu nowych produktów oraz zasięgnięciu porad zachęcam Państwa także do zajrzenia do nowej rubryki, w której zbieramy krótkie informacje co nowego dzieje się u Producentów. Ekspres branżowy zamyka ten numer.


Przyjemnej lektury i do zobaczenia w czerwcu!

Wyd. I/2022 kliknij i czytaj!
Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj