Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowa sala szkoleniowa GoHeat i specjalna oferta dla klientów Grupy SBS

« wróć

Od września ekipa GoHeat przygotowała dla swoich klientów salę szkoleniową z pracującymi urządzeniami w oparciu o pompy ciepła Athena oraz produkty z katalogu technicznego GoHeat. Można będzie skorzystać ze specjalnie przygotowanych szkoleń technicznych i dołączyć do grupy Autoryzowanych Instalatorów i Serwisantów GoHeat!

Szkolenia skierowane są do Profesjonalistów - Instalatorów i Serwisantów, którzy chcą zarówno poszerzyć swoje dotychczasowe doświadczenia i wiedzę o nowe źródła ciepła i chłodu jakimi są pompy ciepła Athena R32 Monoblok i Split z oferty GoHeat, poznać metodykę doboru pomp ciepła i niezbędne zasady instalacji tego typu urządzeń, ale także do osób i firm zainteresowanych rozwojem swojego portfela usług o działania serwisowe, takie jak pierwsze uruchomienia, coroczne przeglądy czy naprawy gwarancyjne, co pozwala budować stabilne i szerokie pole działalności, zarówno lokalnie jak i na terenie całego kraju.

 

Harmonogram szkoleń:

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.goheat.pl oraz zakładki Profesjonalny Instalator, gdzie w dziale Szkolenia zawsze znajdą Państwo aktualne terminy szkoleń oraz formularz zapisu on-line.

Najbliższe szkolenia:

Autoryzowany Instalator (AI) – sala szkoleniowa Leszno – 14.09.2023

Autoryzowany Instalator (AI) – sala szkoleniowa Leszno – 19.09.2023

Autoryzowany Serwis Gwarancyjny (ASG) – sala szkoleniowa Leszno – 28.09.2023

Autoryzowany Instalator (AI) – sala szkoleniowa Leszno – 12.10.2023

Autoryzowany Instalator (AI) – sala szkoleniowa Leszno – 26.10.2023

Autoryzowany Serwis Gwarancyjny (ASG) – sala szkoleniowa Leszno – 31.10.2023

 

Do końca października 2023 bezpłatny udział dla Grupy SBS z wykorzystaniem kodu: SBS10GH23 na wybrane terminy szkoleń, poprzez formularz rejestracji na stronie www.goheat.pl

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj