Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowa stacja zmiękczająca w ofercie SBS - poznajcie KELLER Smart Carbon 30

« wróć

KELLER Smart Carbon 30 posiada trzy stopnie oczyszczania wody. W pierwszym etapie wykorzystana jest żywica, która zmiękcza wodę, całkowicie  zapobiegając  wytwarzaniu  się  kamienia kotłowego. W kolejnym etapie wykorzystany jest węgiel aktywny - usuwa on substancje odpowiedzialne za zły smak, zapach i barwę wody.  Dodatkowo  usuwa  lub  zmniejsza stężenie chloru oraz wielu lotnych związków organicznych, pestycydów i herbicydów. W ostatniej fazie wykorzystane jest złoże KDF (Kinetic Degradation Fluxion). Ma ono właściwości bakteriostatyczne oraz usuwa bądź redukuje metale ciężkie.

Innowacyjna głowica sterująca Smart Blue

Nowoczesna głowica zastosowana w stacji zmiękczającej pozwala na wydajną i sprawną konfigurację. Wystarczy wprowadzić do głowicy parametry dotyczące twardości wody surowej i cieszyć się bezobsługową pracą urządzenia. Nie ma potrzeby wyliczania ilości wody między regeneracjami ani żadnych innych parametrów. Budowa głowicy oparta na technologii dysków ceramicznych, które uszczelniają się bez konieczności stosowania jakichkolwiek dodatkowych uszczelek.

KELLER Smart Carbon 30 na bieżąco kalkuluje średnie zużycie wody i posiada możliwość ustawienia trybu wakacyjnego, dzięki czemu urządzenie jest bardzo ekonomiczne. W każdym momencie użytkownik może zweryfikować wszystkie parametry pracy urządzenia. Przydatnym może być w tym duży, przejrzysty wyświetlacz. Co obecnie również bardzo istotne: do każdego urządzenia można dokupić moduł WIFI, który pozwala na śledzenie wszystkich etapów pracy urządzenia w specjalnej aplikacji.

Więcej o produkcie znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj