Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowe wydanie "Magazynu Grupy SBS"

« wróć

Wakacje – czas marzeń

Chociaż część z nas akurat siedzi teraz na leżaku, a część pracuje, sądzę że wszyscy zgodzimy się co do jednego: letnie miesiące i towarzyszące im słońce przypominają o tym jak przyjemnie jest marzyć. 

Jakiś czas temu podczas rozmowy koleżanka z pracy przypomniała mi świetną mowę Jacka Walkiewicza (psychologa, członka Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców) pt. „Pełna moc możliwości” (można ją w całości obejrzeć na YouTube).

 

„Są rzeczy w życiu, które warto, i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to co warto się opłaca i to co się opłaca warto. A więc nie opłaca się kupować auta za 100 tys. złotych, którego utrzymanie kosztuje 5 tys. rocznie i jest wykorzystywane przez jeden miesiąc (przyp. red.: mowa o kamperze) i traci na wartości. Ale warto. Wiecie dlaczego? Bo spełnione marzenia nie mają ceny.”

 

 

Gość naszego wywiadu - Mariusz Miękoś – dziewięciokrotny Wyścigowy Mistrz Polski jest też przykładem na to, że warto spełniać marzenia. Zachęcam do lektury wywiadu z mistrzem jak również do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wizyta na Wielkim Finale Super Trofeo Lamborghini na torze Vallelunga w Rzymie oraz 60-leciu Automobili Lamborghini. W „Magazynie Grupy SBS” aż kipi od nowości produktowych i wydarzeń, które dzielnie dla Was kompletowaliśmy. Cieszcie się nimi nie tylko latem! Serdecznie zachęcam Was do lektury i do marzeń.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj