Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowe zasobniki c.w.u. w marce KELLER

« wróć

Oferta zasobników marki KELLER poszerzyła się o kolejne produkty: zasobniki stojące KELLER MG dostępne w pojemnościach 100, 120 i 150 l. Zasobniki przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów wyposażonych w niskotemperaturowe kotły wodne dowolnego typu. Zasobniki KELLER MG wyposażone są w wężownicę spiralną umożliwiającą przyłączenie do niskotemperaturowego kotła wodnego c.o.

Zbiorniki zasobników wykonane są z blachy stalowej pokrytej wewnątrz warstwą specjalnej, wysokotemperaturowej emalii ceramicznej, która tworząc szklistą powłokę chroni je przed korozją.  Dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym zbiorników jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody.

Izolacja termiczna wykonana jest z pianki poliuretanowej. Zewnętrzna obudowa wymienników wykonana jest z tworzywa sztucznego typu HIPS.

Zasobniki KELLER MG mają możliwość zainstalowania elektrycznego, jednofazowego zespołu grzewczego EJK mini o mocy 1,5 kW, 2 kW lub 3 kW i niezależnego ogrzewania c.w.u. np. wykorzystując nadprodukcję energii elektrycznej z własnej instalacji PV.

Więcej informacji na temat nowych zasobników znajdziesz TUTAJ.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj