Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowi dostawcy w ofercie Grupy SBS

« wróć

Lipiec w Grupie SBS obfitował w szkolenia, spotkania w terenie ale także w nowe współprace. 

Poznajcie nowych dostawców w Grupie SBS: 

Marka Jano działa na rynku instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych. Ciągły rozwój i inwestycje w coraz nowsze systemy i rozwiązania, stawiają ją w czołówce producentów polskich i zagranicznych. Oferta skierowana jest do profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się wykańczaniem wnętrz i szukają produktów wysokiej jakości. Dzięki dużym możliwościom jakimi cechują się produkty firmy Jano odprowadzenie wody z łazienki czy kuchni staje się coraz łatwiejsze.

Marka Joule powstała w 2008 roku i jest kontynuacją firmy rodzinnej założonej w 1970 roku. Joule szybko wyrósł na największego dostawcę produktów wykorzystujących energię słoneczną oraz produkujących ciepłą wodę. W 2012 roku powstało trzecie centrum dystrybucji i tym samym pierwsze w Polsce.  Joule wprowadza na rynek polski zasobniki ze stali nierdzewnej, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Produkowane są z najlepszych materiałów, czego wynikiem jest 10 letnia gwarancja na zbiornik. 

Marka Votherm to producent między innymi zbiorników higienicznych, zbiorników buforowych czy wymienników ciepła. Firma posiada 35 lat doświadczenia w zakresie obróbki wszelkiego rodzaju metali. 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj