Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowi dostawcy we współpracy z Grupą SBS

« wróć

Wrzesień w Grupie SBS należał do bardzo intensywnych. W tym czasie pozyskane zostały do portfolio Grupy dwie nowe firmy: Diginet - producent elektrozaworów, zaworów sterowanych, pomp ciśnieniowych i dozujących oraz Termasol - dystrybutor czujników tlenku węgla, dymu i gazu.

Diginet to firma z 20-letnią historią, posiadająca duże doświadczenie w produkcji elektrozaworów, zaworów sterowanych, pomp ciśnieniowych i dozujących. W jej posiadaniu są doceniane przez klientów marki produktowe: HPcontrol (elektrozawory i armatura sterowana), a Pneumatics.pl (dotyczy szerokiej oferty rozwiązań z działu pneumatyki). W portfolio Grupy SBS znalazły się ich elektozawory. 

Szczegółowe informacje na temat producenta znajdą Państwo na portalu Workflow.

Firma TERMASOL Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów czujników tlenku węgla, dymu i gazu. Od 2016 roku jest dystrybutorem produktów marki FIREANGEL, która należy do koncernu SPRUE, światowego lidera w produkcji czujników czadu i dymu. Dostęp do najnowszych technologii i duża elastyczność w działaniu pozwala firmie TERMASOL na dostosowanie oferty do potrzeb klientów. 

Szczegółowe informacje na temat producenta znajdą Państwo na portalu Workflow.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj