Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowi dostawcy we współpracy z Grupą SBS

« wróć

Październik w Grupie SBS zaowocował nawiązaniem kolejnych współprac z Dostawcami. Wśród nich znalazły się marki: InwestKlima, 3THERMO, czy LUMO Technika Grzewcza.

InwestKlima to firma z nowoczesnym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem w branży wentylacyjnej. Oprócz produkcji szeroko rozumianej „wentylacji” tworzy innowacyjny system wentylacji rozdzielaczowej. Zastosowane w nim rozwiązania zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego. Jest to jedyny samoregulujący się system na rynku.

Pełną ofertę firmy znaleźć można na stronach internetowych:

inwestklima.com.pl 

inwestprodukt.com.pl

systemrodzielaczowy.com.pl

3THERMO to polski producent grzejników podtynkowych specjalizujący się w ogrzewaniu ściennym. W roku 2016 firma opracowała i wdrożyła nową formę konstrukcyjną umożliwiającą prosty montaż ogrzewania ściennego w standardowej warstwie dowolnego tynku. Zakład produkcyjny mieści się w Gnieźnie. 3THERMO jest dostawcą całego Systemu ogrzewania ściennego nowej generacji.

Więcej o Producencie: 3thermo.com

LUMO Technika Grzewcza działa od 1984 roku. Współpracuje z czołowymi firmami europejskimi Giersch, Abig, Landis, Furigas, czy Honeywell. LUMO Jest przedsiębiorstwem znanym i cienionym, w którego portfolio znajdą Państwo  kotły na gaz, olej, eko groszek lub pelet. System Zarządzania Jakością ISO 9001-2009 i Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji gwarantują produkty spełniające surowe wymagania jakościowe, stawiane przez rynek Unii Europejskiej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: lumo.com.pl 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj