Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Nowy produkt na wyłączność w Grupie SBS: dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Vaillant ecoTEC intro!

« wróć

Do sukcesywnie rozbudowującego się portfolio produktów na wyłączność w Grupie SBS dołączył właśnie dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Vaillant VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) eco TEC intro. Cechuje się on niewielkimi rozmiarami oraz wysoką jakością i optymalną efektywnością.

Doskonałe rozwiązanie zarówno do małych jak i dużych powierzchni 

Jeśli szukasz wysokowydajnego kotła do przygotowywania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania - kocioł ecoTEC intro jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzi się zarówno w małych, modernizowanych mieszkaniach, obsłuży także dom o powierzchni 250 m.kw. To jeden z najmniejszych i najlżejszych naściennych kotłów kondensacyjnych na rynku. Posiada przejrzystą, elegancką i płaską konstrukcję przeznaczoną do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych, niewielkich wnękach czy szafkach. Cyfrowy wyświetlacz kotła z dotykowymi przyciskami, ułatwia regulację ogrzewania i ustawienie komfortowej temperatury.

 

Synonim efektywności

Dwufunkcyjny kocioł Vaillant ecoTEC intro to synonim wysokiej jakości. Kocioł jest przystępny cenowo, i cechuje się niskimi kosztami eksploatacji -  w porównaniu ze starszymi systemami grzewczymi zużywa o 30% mniej energii. Parametry kotła są zgodne z przepisami dotyczącymi efektywności energetycznej. Pozwala to uzyskać dofinansowanie. W kotle ecoTEC intro zastosowano sprawdzoną gazową technikę kondensacyjną Vaillant. Urządzenie posiada trwały wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej oraz bardzo efektywną pompę.

Idealny do modernizowanych pomieszczeń

EcoTEC intro wymaga niewiele miejsca do zainstalowania, co daje możliwość umieszczenia go zarówno w nowych jak i modernizowanych domach, mieszkaniach. Posiada klasę efektywności energetycznej A dla potrzeb centralnego ogrzewania jak i ciepłej wody użytkowej.

 

Intuicyjny interfejs urządzenia

Intuicyjny, podświetlany wyświetlacz zapewnia sprawne uruchomienie i skonfigurowanie ustawień pracy kotła zarówno dla serwisantom jak i użytkownikom końcowym. Kocioł jest wyposażony w złącze eBUS i współpracuje ze wszystkimi regulatorami z aktualnej oferty Vaillant.

 

KOD PRODUKTU: 0010026095

Więcej informacji o produkcie znajdziesz TUTAJ.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj