Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

O biznesie, ekologii i sporcie z APiSem

« wróć

Niedawno informowaliśmy, że firma APiS została po raz kolejny nagrodzona Gazelą Biznesu przyznawaną dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Tym razem miło nam donieść, że spółka dokłada swoją cegiełkę do promocji Grupy SBS. Dzięki jej wsparciu po raz kolejny mogliśmy być świadkami niezapomnianych emocji na zorganizowanej w Łomży, piątej gali Armia Fight Night – konfrontacji służb mundurowych. Relacja z imprezy ma zasięg ogólnopolski dzięki medialnemu patronatowi telewizji Polsat oraz obecności zawodników z całego kraju jak i zagranicy.
Także wspierana przez APiS drużyna SKB Siedlce wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w bowlingu sportowym. Tam osiągnęła niemały sukces, dzięki któremu podskoczyła w rankingu z 9. na 5. pozycję. Serdecznie gratulujemy!
Wszystkich żądnych wiedzy, a także zainteresowanych odpowiedzią na pytania jak odnieść sukces, czy jak ważne w kontekście budowania firmy jest dbanie o środowisko, zapraszamy do przeczytania wywiadu z prezesem firmy – Andrzejem Bujalskim. Tekst zatytułowany „Kto się nie rozwija, ten już się cofa” ukazał się na łamach portalu sportsiedlce.pl.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj