Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Podsumowanie I kwartału w Hurtowni Aes

« wróć

Początek 2019 roku w firmie AES obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Jak co roku w lutym i w marcu firma zaprosiła swoich Partnerów handlowych do udziału w specjalnie zorganizowanych szkoleniach branżowych. Tym razem tematyka szkoleń była bardzo szeroka i obejmowała takie zagadnienia jak: kotły V klasy i Eco Design, system zgrzewany, grupy pompowe (w tym grupy pompowe marki KELLER), sprzęgła, wartowniki, zestawy mieszające, ogrzewacze i kotły gazowe, ogrzewacze elektryczne, zmiękczacze, pompy głębinowe i obiegowe, sterowanie przewodowe i bezprzewodowe ogrzewaniem, rekuperatory, oczyszczalnie ścieków, systemy podtynkowe, systemy montażowe oraz złączki zaprasowywane na gaz. Na 3 spotkaniach uczestnicy mogli bliżej zapoznać się z produktami czołowych producentów branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Zaproszeni przedstawiciele firm nie tylko zaprezentowali nowe rozwiązania oraz produkty, ale również w ciekawy sposób przybliżyli gościom produkty już dostępne na rynku. Była to też okazja do wymiany doświadczeń oraz uporządkowania wiedzy na temat katalogu produktów prezentowanych firm. Oprócz szkoleń branżowych firma AES zorganizowała w lutym szkolenie energetyczne, na którym uczestnicy mogli zdobyć uprawnienia energetyczne. W pierwszym kwartale 2019 roku w hurtowni AES nie zabrakło również spotkania INTEGRIS+, które odbyło się początkiem marca.

Miło nam również poinformować, że hurtownia AES zdobyła tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018, przyznany w jedenastej edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. Jest to kolejny tytuł w tym konkursie na koncie firmy AES.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj