Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Pompa ciepła KELLER - teraz w pakiecie z wypełnionym wnioskiem o dofinansowanie

« wróć

 

Już od listopada ruszamy z nową kampanią w której pompy ciepła KELLER możecie kupić z wypełnionym wnioskiem o dofinansowanie. Bez względu na to czy jesteś Instalatorem szukającym rozwiązań dla swoich klientów czy też sam jesteś klientem i szukasz oferty dla siebie - pomożemy przejść Ci przez cały proces łatwo, szybko i przyjemnie. 

Dowiedz się więcej o programach dotacyjnych z naszych zakładek: Czyste PowietrzeMoje CiepłoMój Prąd

 

Zostaw swoje dane. Oddzwonimy i pozyskamy środki na pompę ciepła za Ciebie.

» Wypełnij formularz poniżej.

KELLER poleca się do dofinansowań

 

Nasze pompy ciepła znajdują się także na liście zielonych urządzeń i materiałów (ZUM), które spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”:

Więcej o pompach ciepła KELLER znajdziesz TUTAJ

Jak zaprojektować kotłownię z pompą ciepła? Kliknij TUTAJ

 

KELLER na modernizację

Powietrzne pompy ciepła KELLER idealnie sprawdzą się w wymagających warunkach modernizacji. Jako jedne z niewielu na rynku utrzymują klasę energetyczną A+++ przy 55oC. Podczas niezależnych analiz nasze urządzenia wykazały wysoką sprawność. Wynikiem czego jest uzyskanie klasy energetycznej A+++ przy temperaturze 55oC na wyjściu. Co także istotne - wybierając pompy ciepła KELLER kupujesz urządzenia przyszłościowe. Czynnik R290 który zastosowany jest w naszych urządzeniach ma GWP (Global Warming Power) na poziomie 3. Czynnik R920 jest ekologiczny, naturalny i neutralny dla warstwy ozonowej ziemi. Jego stosowanie jest rekomendowane przez Unię Europejską. 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj