Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Pompy Keller PRO Eko z tytułem "System Instalacyjny Roku 2016"!

« wróć

Rok dopiero się zaczyna, a my już mamy powód do dumy! Jest nim tytuł "System Instalacyjny Roku" w kategorii Pompy zdobyty przez Elektroniczne pompy obiegowe do c.o. Keller Pro Eko. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie nasze produkty zdobyły aż 396 głosów czytelników magazynu "Systemy Instalacyjne" (75% wszystkich oddanych w tej kategorii!).

 

Jak oddawano głosy w plebiscycie "System Instalacyjny Roku 2016"?

O tym, jaki produkt otrzyma wyróżnienie „System Instalacyjny Roku 2016”, decydowały wyłącznie głosy czytelników magazynu "Systemy Instalacyjne". By oddać głos, każdy z nich musiał wypełnić specjalny druk-kartę pocztową, który następnie wysłał tradycyjną pocztą. Wiemy, że kosztowało to sporo wysiłku, więc tym bardziej doceniamy, że aż 396 osobom chciało się go podjąć, oddając głos właśnie na elektroniczne pompy obiegowe do c.o. Keller Pro Eko.

Najważniejsze zalety pomp Keller PRO Eko

Pompy obiegowe Keller PRO Eko dostępne są w dwóch wersjach: 25-40 180 i 25-60 180. Dzięki specjalnej konstrukcji ich silnika zapewniona jest cicha praca oraz dopływ odpowiedniej ilości energii cieplnej do instalacji c.o., zarówno w dzień jak i w nocy, w zależności od parametrów panujących w instalacji. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala dostosować zakres pracy urządzenia do indywidualnych wymogów użytkownika przy minimalnej konsumpcji energii. Umożliwia to jego stosowanie:

  • do systemów ogrzewania podłogowego (w trybie pracy CP1 lub CP2),
  • w jednorurowych instalacjach grzewczych (w trybie pracy PP2),
  • w dwururowych instalacjach grzewczych (w trybie pracy PP1 lub PP2).

Dodatkową zaletą pomp Keller PRO Eko 25-40 180 / 25-60 180 jest system automatycznego odpowietrzania, dzięki któremu przed uruchomieniem jakiekolwiek jej odpowietrzanie nie jest wymagane.

Więcej informacji o nagrodzonych produktach znajduje się w ulotce.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj