Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Poznaj naszego dostawcę: SALUS Controls

« wróć

 

 

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu – firmy znanej z wielkich możliwości produkcyjnych i nowatorskich projektów badawczych w zakresie elektroniki sterującej.

SALUS Controls jest firmą technologiczną i dystrybucyjną, zajmującą się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie. Wypełniamy specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji oraz w sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Od 1974 roku obsługujemy klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim; od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

Rozumiejąc złożoność każdego rynku, na którym prowadzimy działalność, opracowujemy dostosowane do niego rozwiązania, które wyróżniają się prawdziwą innowacyjnością. Nasz zespół starannie dobiera najkorzystniejsze warianty technologiczne, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna. Wyróżniają się na rynku. To, co robimy, określa, kim jesteśmy.

Wierzymy w budowanie silnych, trwałych relacji wewnątrz naszego zespołu oraz równie silnych relacji z naszymi partnerami i dostawcami. SALUS Controls stawia na trwałe partnerstwo i dostęp do niezawodnych rozwiązań, umożliwiających sukces klientów. Nasza kultura pracy pozwala z wyprzedzeniem, szybko i elastycznie reagować na ich oczekiwania. Najważniejsze jest to, że partnerzy SALUS Controls otrzymują wysokiej jakości urządzenia, sprawną obsługę serwisową oraz solidne wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania produktów.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj