Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Premiera IV wydania "Magazynu Grupy SBS"

« wróć

Nieprzewidywalna przewidywalność

Słowo „kryzys” odmieniane jest przez wiele osób i przez wszystkie przypadki. Słowo „spadek” (i nie chodzi nam o ten po wujku z Ameryki) także. Po wielu latach szalonej hossy przyszedł czas na zmianę strategii i przedefiniowanie wielu procesów. Ten czas pokazał siłę spokoju, charyzmę a czasem pragmatyzm kadr zarządzających w naszej branży. Bez względu na liczby i okoliczności - każdy moment przełamania istniejących od dawna tendencji jest twórczy. Dlatego też liczymy że, nadchodzący 2024 rok będzie tym czasem, kiedy nowe pomysły zaczną się tworzyć i dawać kolejne powody do wzrostów.

W tym wydaniu polecamy Waszej uwadze wywiad z Karoliną Chrószcz - ekspertką od dofinansowań. Oczywiście w tym kontekście warto poznać pompy ciepła KELLER, które możecie pozyskać między innymi w ramach dofinansowań, które zrealizujecie ze wsparciem naszej rozmówczyni. Koniecznie sprawdźcie co się dzieje w branży. Ja przede wszystkim z tego miejsca jeszcze raz gratuluję Markowi Kroczkowi objęcia prezesury w Isko. Fotorelację i notkę o tym wydarzeniu znajdziecie w Wieściach z Grupy SBS.

W tym numerze zdradzamy Wam też pierwsze informacje o Targach Grupy SBS, które odbędą się po raz pierwszy rok po roku. Tym razem nie w kwietniu, a w maju. Pogodę już zamówiłam! Zapraszam Was do lektury i widzimy się w kolejnym wydaniu w marcu!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj