Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

PREMIERA: wyd. II/2022 "Magazynu Grupy SBS" - TOTALNY ODLOT

« wróć

Jakiś czas temu odebrałam telefon i usłyszałam kobiecy głos zadający pytanie: „Czy jak coś jest, a tego nie ma, to jest?”. Poczułam się co najmniej jak bohater utworów Mrożka, Gombrowicza lub filmów Barei. Nie spodziewałam się aż tak filozoficznie postawionego pytania i to w dodatku w pierwszych sekundach rozmowy.

Moja interlokutorka szukała w systemie zamówień produktów, które chwilę wcześniej widziała, ale teraz jej zniknęły. Zadzwoniła do mnie żeby się dowiedzieć, czy jednak można je kupić. Rozmówczyni pomyliły się kody produktów, ale zdarza się, że systemy działają równie szybko jak zakupowcy w hurtowniach. Chwilę po ogłoszeniu dostępności produktów z nowej dostawy okazuje się, że coś co było, a tego nie ma, to nie ma. Słowem – śledźcie szybko nowości z tego wydania, bo mogą się rozejść jak ciepłe bułeczki!
Drugi kwartał tego roku dał nam dużo energii i satysfakcji w Grupie SBS. Sukces Targów instalacje, długo wyczekiwane szkolenia „Akademii Efektywnej Sprzedaży”, nowości produktowe, nowe relacje biznesowe, nowe plany na kolejne miesiące – wszystko to napawa nas wielką radością i nadzieją, że kolejne miesiące tego roku będą jeszcze lepsze!
W tym wydaniu w ramach FO(ROOM) dyskusyjnego poruszyliśmy temat programów rządowych wspierających ekologiczne rozwiązania w naszej branży. Wywiad ma charakter wielowymiarowy, ponieważ zaprosiliśmy do niego zarówno przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, przedstawicieli producentów marek Danfoss, Graf i Wobet‐hydret jak również przedstawiciela hurtowni. Jakie konkluzje wynikły z tej rozmowy? To zadanie dla Was, Drodzy Czytelnicy.
Na koniec zaproszę Was jeszcze do kącika porad, w którym jak zawsze znajdziecie pomoc w kwestiach zawodowych jak i związanych z rozwojem osobistym. Mamy też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w którym wystarczy... po prostu pomarzyć! Czekam na Wasze listy, chętnie zatopię się służbowo w marzeniach!
Do zobaczenia we wrześniu!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj