Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Integris+: w maju 2 razy więcej punktów za kocioł ecoTEC intro!

« wróć

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Vaillant VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) ecoTEC intro – to produkt na wyłączność w Grupie SBS. Cechuje się on niewielkimi rozmiarami oraz wysoką jakością i optymalną efektywnością. Obecnie kupując go otrzymacie dwa razy więcej punktów z Programu Lojalnościowego Integris+ w Hurtowniach Partnerskich należących do programu.

Doskonałe rozwiązanie zarówno do małych jak i dużych powierzchni

Jeśli szukasz wysokowydajnego kotła do przygotowywania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania - kocioł ecoTEC intro jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzi się zarówno w małych, modernizowanych mieszkaniach, obsłuży także dom o powierzchni 250 m.kw. To jeden z najmniejszych i najlżejszych naściennych kotłów kondensacyjnych na rynku. Posiada przejrzystą, elegancką i płaską konstrukcję przeznaczoną do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych, niewielkich wnękach czy szafkach. Cyfrowy wyświetlacz kotła z dotykowymi przyciskami, ułatwia regulację ogrzewania i ustawienie komfortowej temperatury.

 

Synonim efektywności

Dwufunkcyjny kocioł Vaillant ecoTEC intro to synonim wysokiej jakości. Kocioł jest przystępny cenowo, i cechuje się niskimi kosztami eksploatacji -  w porównaniu ze starszymi systemami grzewczymi zużywa o 30% mniej energii. Parametry kotła są zgodne z przepisami dotyczącymi efektywności energetycznej. Pozwala to uzyskać dofinansowanie. W kotle ecoTEC intro zastosowano sprawdzoną gazową technikę kondensacyjną Vaillant. Urządzenie posiada trwały wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej oraz bardzo efektywną pompę.

Idealny do modernizowanych pomieszczeń

EcoTEC intro wymaga niewiele miejsca do zainstalowania, co daje możliwość umieszczenia go zarówno w nowych jak i modernizowanych domach, mieszkaniach. Posiada klasę efektywności energetycznej A dla potrzeb centralnego ogrzewania jak i ciepłej wody użytkowej.

 

Intuicyjny interfejs urządzenia

Intuicyjny, podświetlany wyświetlacz zapewnia sprawne uruchomienie i skonfigurowanie ustawień pracy kotła zarówno dla serwisantom jak i użytkownikom końcowym. Kocioł jest wyposażony w złącze eBUS i współpracuje ze wszystkimi regulatorami z aktualnej oferty Vaillant.

 

Dane techniczne

  ecoTEC intro VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) 
Kod produktu 0010026095 
Rodzaj dwufunkcyjny
Moc nominalna c.o. przy 50/30°C 8,4 - 20,0 kW
Moc maksymalna c.w.u. 24 kW
Klasa energetyczna c.o. (od A+++ do D) A
Klasa energetyczna c.w.u. (od A+ do F) A
Wydatek c.w.u. przy ΔT=30°C 11,5 l/min
Przyłącze elektryczne 230 V / 50 Hz
Pobór mocy w stanie czuwania 1,7 W
Pobór mocy maksymalny  90 W
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 626 / 400 / 270 mm
Masa ok. 25,6 kg

 

Jak skorzystać z podwójnej punktacji za kocioł ecoTEC intro?

Aby wziąć udział w programie Integris+, wystarczy kupować produkty partnerów programu. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz pełny regulamin Programu znajdziecie TUTAJ oraz w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie.

Podwójna punktacja na kocioł kondensacyjny Vaillant VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) ecoTEC intro trwa w dniach: 04-31.05.2021 r.

 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj