Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Relacja z 7. Targów Grupy SBS 2019 – podsumowujemy najgorętsze wydarzenie tego sezonu!

« wróć

 

Najwięcej marek wystawiających się w historii targów, goście z całej Europy, pogoda jak nad Morzem Śródziemnym w najlepszym momencie sezonu, ponad 150 nagród wręczonych naszym gościom w konkursie targowym – to zaledwie ułamek atrakcji, jakie w tym roku złożyły się na bardzo udaną, 7. edycję Targów Grupy SBS.

 

Jak co dwa lata, także w tym roku 25 i 26 kwietnia, mieliśmy okazję w Strykowie spotkać się z naszymi klientami i dostawcami w ramach Targów Grupy SBS. Tegoroczna edycja przeszła do historii jako jedna z najbardziej udanych ze względu na liczbę gości, piękną pogodę i wyjątkowe wydarzenia towarzyszące.

Piękna pogoda i tłumy instalatorów

Przez dwa słoneczne dni gościliśmy blisko 3000 nastawionych na nowości i głodnych atrakcji instalatorów. Mieli oni szansę spotkać się i podyskutować z przedstawicielami ponad stu marek, które prezentowały się podczas 7. edycji targów (lista wystawców pod linkiem: https://www.grupa-sbs.pl/targi/targi-grupy-sbs-2019/wystawcy). Na stoisku SBS rozdaliśmy ponad 150 nagród w ramach konkursu targowego! Jesteśmy jednak przekonani, że drugie tyle wyjątkowych upominków i prezentów otrzymali goście na stoiskach naszych wystawców, którzy często mieli bardzo nietuzinkowe pomysły na zaktywizowanie gości.

Akcja Autokarowa i Akcja Targowa

Najważniejszym działaniem tworzącym targom jest Akcja Autokarowa. Jak przy każdej edycji Hurtownie Partnerskie Grupy SBS udowodniły, że świetna organizacja i relacje z instalatorami są u nich na najwyższym poziomie. To właśnie dzięki naszym Partnerom cieszyć się mogliśmy bardzo wysoką frekwencją.

Nie należy także zapominać o Akcji Targowej – czyli o specjalnej akcji promocyjnej w której brało udział ponad 60 marek producenckich wystawiających się na targach, trwającej w dniach 23-31 kwietnia. Podczas jej trwania instalatorzy mogli cieszyć się wyjątkowymi promocjami w Hurtowniach Partnerskich z którymi udali się do Strykowa.

Tak się pokazała Grupa SBS!


Targi to oprócz rozrywki miejsce, gdzie możemy się dowiedzieć jaki kurs rozwoju obierają wystawcy. W przypadku Grupy SBS duży nacisk położyliśmy na promowanie systemu ogrzewania podłogowego KELLER Floor (nominowanego w kategorii Produkt Roku w plebiscycie Polecane Pzrzez Polskich Instalatorów) i wyposażenia kotłowni: grup pompowych KELLER, pomp c.w.u. i c.o., pompy ciepła, stacji zmiękczającej i przede wszystkim kotła kondensacyjnego: KELLER Windsor S oraz kotłów na wyłączność Ariston CLAS ONE SYSTEM 18, De Dietrich MCR Home, Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL). Swoją premierę miały także odkurzacz centralny KELLER oraz podgrzewacz elektryczny ISEA – produkt na wyłączność. Nasi goście mogli także zapoznać się w ofertą marki KELLER w części gastronomicznej. Tam prezentowaliśmy systemy PP i PEX.

ZOBACZ RELACJĘ FOTO:

Wybrane przez instalatorów

Targi Grupy SBS to wydarzenie skierowane do Instalatorów, tym bardziej ucieszyło nas, że mogliśmy w tym roku po raz pierwszy w historii gościć Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych. Przedstawiciele OSFIS mieli szansę spotkać się ze swoimi kolegami po fachu i zachęcić do dołączenia do Stowarzyszenia. Ponadto wydarzeniem, które od dawna emocjonowało branżę, był finał pierwszej edycji plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów.

Oto lista zwycięzców:

  • Produkt roku: KAN 
  • Debiut roku: AFRISO
  • Firma Przyjazna Instalatorom: Grupa SBS
  • Wizerunek i kampania marketingowa: AFRISO
  • Przedsiębiorcza hurtownia roku: Aqua Team - hurtownia sanitarna
  • Nagroda publiczności: Wilo Polska.

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO:

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj