Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Rok 2017 jest najlepszym w historii Grupy SBS

« wróć

 

 

W okresie przedświątecznym postanowiliśmy pokusić się o pierwsze podsumowania. Po listopadzie wiemy już, że rok 2017 jest najlepszym w historii Grupy SBS

Mijający rok był dla Grupy SBS nie tylko czasem podsumowań i świętowania 15-lecia, ale także wytężonej pracy, która zaowocowała 11% wzrostem obrotów – tj. dwukrotnie więcej, niż przyrost w branży. Także wartość zakupu towarów wyniesie ponad 600 mln. złotych, co potwierdza, że Grupa SBS objęła rolę lidera w branży HVAC.

KELLER, NANOPANEL, DELFIN – synonim jakości

Marki domowe w Grupie SBS mają bardzo długą tradycję. Pierwszy produkt Marki Domowej DELFIN trafił na rynek 14 lat temu. Od tego czasu portfolio Grupy w tym aspekcie sukcesywnie się rozszerza i jest modyfikowane. Wzrost sprzedaży produktów marek domowych wyniesie w 2017r. 12% - podobnie jak na markach premium.

Grupa SBS stale dostrzegana przez badaczy rynku i branżę

W mijającym roku Grupa została także doceniona przez trzy niezależne gremia obserwujące i analizujące polskie przedsiębiorstwa:

  • Lista 500 Rzeczpospolitej – obecna pozycja stanowi wzrost o 20 lokat w stosunku do roku poprzedniego. Grupa jest także jedną z 6. największych przedsiębiorstw w Regionie Łódzkim, które znalazły się na tej liście.
  • Perły Polskiej Gospodarki - Grupa SBS otrzymała Perłę Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 13. lokatę.
  • „System Instalacyjny Roku" w kategorii pompy dla Pomp Keller PRO Eko, przyznany przez Czytelników czasopisma „Rynek Instalacyjny”. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie nasze produkty zdobyły aż 75% wszystkich  głosów oddanych w tej kategorii.

Obiecujące prognozy na nadchodzący rok!

Idąc za prognozami analityków rynku budowlanego i instalacyjnego, a także wyciągając wnioski z własnych kalkulacji Grupa SBS może powiedzieć otwarcie: „Jesteśmy przygotowani na kolejne wzrosty, które nastąpią w 2018 roku”.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj