Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Spotkania Integris i Fachura w firmie Isko

« wróć

W grudniu firma Isko z Jastrzębia Zdroju zorganizowała dla współpracujących instalatorów i firm handlowych dwa spotkania. Pierwsze z nich należało do szkoleniowego cyklu Fachura, zaś drugie odbyło się w ramach programu lojalnościowego Integris+ 2016.

Spotkanie Fachura

W ramach spotkania Fachura 8 grudnia w siedzibie Isko odbyło się szkolenie dotyczące między innymi nowości w ofercie firmy. Po jego zakończeniu miała miejsce w restauracji Owieczka w czeskiej Karwinie. W wydarzeniu tradycyjnie wzięła udział liczna grupa instalatorów współpracujących z Isko. Podczas imprezy dokonano również rozdania nagród zdobytych przez instalatorów.

Integris+ 2016

13 grudnia w centrali firmy ISKO miało miejsce kolejne spotkanie, tym razem w ramach programu Integris+ 2016. Wzięły w nim udział firmy handlowe współpracujące z firmą Isko. Podczas imprezy zostały przedstawione nowości produktowe w ofercie Isko oraz plany na nadchodzący rok. Dokonano rozliczenia programu Integris+ oraz przekazano zdobyte nagrody firmom biorącym udział w programie. Dodatkowo przedstawiciele Grupy SBS dokonali prezentacji nowości, w tym stacji zmiękczających wodę Keller Family.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj