Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Spotkanie Roczne Partnerów Grupy SBS - podsumowanie wydarzenia

« wróć

12. października 2019 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbyło się Spotkanie Roczne Partnerów Grupy SBS. Dla większości uczestników była to okazja do świętowania siedemnastego roku działalności w niebiesko‐białych barwach. Jak zawsze nie zabrakło ważnych rozmów z Mecenasami Spotkania i refleksji o dotychczasowej działalności.

SUKCES KAWIARENKI MECENASÓW

Bardzo ważnym elementem Spotkania Rocznego była Kawiarenka Mecenasów, która znajdowała się w foyer Kina Wytwórnia. Nasi Partnerzy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami marek takich jak Armatura Kraków, Beretta, Biawar, Elektromet, Ferro, Grundfos, KAN, LG, Perfexim, Purmo, Saunier Duval i Vaillant. Rozmowy trwały długo w miłej atmosferze pełnej gwaru i unoszącego się zapachu aromatycznej kawy.

PODSUMOWANIE ROKU


Wieczorną galę otworzył Prezes Grupy SBS – Sławomir Maciejewski. Wygłosił krótkie przemówienie podsumowujące tegoroczne osiągnięcia i zrealizowane cele. Wśród najważniejszych wydarzeń 2019 roku wymienił Targi Grupy SBS w Strykowie, dalszy rozwój programu lojalnościowego Integris+, szkolenia produktowe, szkolenia dla handlowców pn. Akademia Efektywnej Sprzedaży SBS, a także trzeci rok istnienia "Magazynu Grupy SBS". Istotne w ocenie Prezesa są też nagrody, które Grupa SBS otrzymała w 2019 roku. Wśród nich znalazły się tytuł Firma Przyjazna Instalatorom, przyznany w ramach plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów czy awans o 11 lokat w prestiżowym rankingu „500 Rzeczpospolitej” (jesteśmy obecnie na 448. Pozycji). Bardzo ważną spośród nagród i wyróżnień była 8. lokata w kategorii Perły Duże rankingu magazynu "Polish Market". – Wzrost w Grupie wynosi 12% i mamy wielką szansę, by przekroczyć próg 700 mln obrotu w nadchodzącym 2020 roku – ocenił Prezes.

UCZTA MUZYCZNA


Energetyczne i motywujące przemówienie nastroiło gości do celebracji dalszej części Spotkania. Atrakcją wieczoru był koncert Zespołu Raz, Dwa, Trzy. Artyści zagrali swoje największe przeboje. Widzowie mogli rozkoszować się nie tylko wirtuozerią muzyków, ale także wyjątkowymi testami piosenek Agnieszki Osieckiej, Bułata Okudżawy czy Wojciecha Młynarskiego. Po części koncertowej goście ruszyli na parkiet i bawili się w szampańskich nastrojach do wczesnych godzin porannych.

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj