Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Sukces Letniej Giełdy HAP!

« wróć

„Poszerzanie swojej wiedzy w dobie tak dużej konkurencji to klucz do przetrwania na rynku!” – taką dewizą kierowali się organizatory tegorocznej edycji Letniej Giełdy HAP. Dla swoich klientów przygotowali cykliczne szkolenia i spotkania z producentami w poszczególnych oddziałach.

 

W lipcu ruszyła Letnia Giełda HAP. Co piątek w kolejnych oddziałach klienci naszych Hurtowni Partnerskich HAP mieli możliwość spotkania się z producentami, poznania nowości, zaopatrzenia się w najnowsze katalogi, a przy tym zgarnięcia atrakcyjnych nagród!

Podczas Letniej Giełdy HAP na stoiskach zaprezentowane zostały nowości i ogrom specjalistycznej wiedzy. Oprócz teorii, odwiedzający mogli między innymi zajrzeć do wnętrza kotłów czy pomp ciepła i poznać ich budowę od środka. Własnoręcznie sprawdzić elastyczność rur do ogrzewania podłogowego, a także poznać funkcjonalności i przekroje zaworów. Wydarzenie uświetniły liczne nagrody, gdzie główną z nich w każdym oddziale były radia Makita DMR 107. Wszystkie nagrody główne zostały rozdysponowane i trafiły do szczęśliwców. Spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony instalatorów, dlatego na kolejną edycję zapraszamy już za rok!

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj