Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Szkolenia "Akademia Efektywnej Sprzedaży" - do zobaczenia w Zegrzu 7-8 marca

« wróć

 

Ciągłe szkolenie się i doskonalenie umiejętności handlowych jest bardzo ważne. Dlatego też rusza kolejna edycja szkoleń właśnie z tych kompetencji w Grupie SBS. Pierwsze spotkanie odbyło się 28 lutego i 1 marca w Strykowie jego mecenasami byli: Honeywell, KAN, Polgar i Vaillant. Kolejne szkolenie odbędzie się w Zegrzu w najbliższy czwartek i piątek. To spotkanie objęli mecenatem: Biomasa, Geberit, Grundfos, KAN, McAlpine, Polgar i Vaillant.

Do kogo kierujemy nasze działania?

Nasze szkolenia kierujemy do pracowników Hurtowni zrzeszonych w Grupie SBS: menedżerów sprzedaży, handlowców oraz pracowników obsługi klienta. Szkolenia w ramach „Akademii efektywnej sprzedaży SBS” będą odbywały się w formie warsztatowej i interaktywnej, dzięki czemu pozyskana wiedza będzie miała szansę utrwalić się w działaniu.

Szkolenia w nowej odsłonie

Podczas dwóch dni szkoleniowych „Akademii efektywnej sprzedaży” wzmocnicie Państwo swoje kompetencje sprzedażowe, a także osobiste i interpersonalne. Jest to kolejna odsłona szkoleń dla naszych Hurtowni. Tym razem jednak podjęta została decyzja o rozwijaniu kompetencji handlowych, nie zaś wiedzy stricte produktowej.

Więcej na temat szkoleń znajdą Państwo w najnowszym wydaniu "Magazynu Grupy SBS" 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj