Najwieksza w Polsce

Sieć sprzedaży
artykułów sanitarnych,
grzewczych i instalacyjnych!

Targi Grupy SBS 2019 – znamy już termin!

« wróć

Rok 2019 będzie obfitował w wiele wyjątkowych wydarzeń. Jednym z najważniejszych będą Targi Grupy SBS w Strykowie, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2019r. Jak we wszystkich poprzednich edycjach targom towarzyszyć będzie akcja autokarowa dla Instalatorów z Hurtowni Partnerskich Grupy SBS.

Spotkanie całej branży instalacyjnej w Strykowie

Targi Grupy SBS organizowane są co dwa lata, nadchodzące wydarzenie będzie już 7. edycją. Goście będą mogli zapoznać się z ponad 100 wystawcami w branży. Jak zawsze nie zabraknie nowości produktowych, atrakcji, konkursów i grillowych przysmaków! Ponieważ jest to wydarzenie o randze co najmniej ogólnopolskiej towarzyszyć mu będzie jak w poprzednich latach akcja autokarowa współorganizowana przez Hurtownie Partnerskie Grupy SBS.  

Listę wszystkich Hurtowni Partnerskich znają Państwo pod adresem: https://www.grupa-sbs.pl/hurtownie

 

Opinie uczestników o Targach Grupy SBS:

Damian Majer, dyrektor ds. sprzedaży krajowej Ferro

„Jest to jedna z większych i ważniejszych imprez w kalendarzu branżowym. Biorąc pod uwagę naszą ofertę, bliski kontakt z instalatorami jest niezwykle dla nas istotny. Targi to jednak nie tylko okazja, by zaprezentować wspomnianą ofertę, ale też by zebrać informację zwrotną na temat zastosowania różnych produktów w instalacjach domowych. Jest to wyjątkowa okazja, by spotkać się z instalatorami, którzy tłumnie odwiedzają te Targi oraz z naszymi partnerami, udziałowcami Grupy SBS”.

 

Arkadiusz Typiak, szef regionu małopolska w Grupie Armatura

„Tutaj trzeba być zarówno ze względów wizerunkowych, jak też po to, by mieć okazję zapoznać klientów z tym, co mamy nowego. Tu przyjeżdża wielu klientów instalacyjnych. Jesteśmy firmą, która działa na wielu polach, a na Targach mamy okazję zaprezentować segment rozwiązań istotnych z punktu widzenia instalatora. W tym m.in. nowe zawory czy nowy oddolnie zasilany grzejnik, który dostarczamy w ramach marki KELLER wyłącznie dla Grupy SBS”.

 

Andrzej Zarębski, kierownik ds. produktu budownictwo mieszkaniowe Grundfos

Kontakt z tak szeroką i sprofilowaną grupą instalatorów, jaka trafia na te Targi, jest dla nas bardzo ważny. Z jednej strony możemy pokazać nowości i ułatwienia, które podnoszą komfort pracy, z drugiej – dostać informację zwrotną na temat tych rozwiązań, które już są w ofercie. Wydaje mi się, że tę imprezę wyróżnia to, że wielu instalatorów przyjeżdża ze swoimi opiekunami z Hurtowni, z tymi ludźmi którzy na co dzień z nimi współpracują. W związku z tym relacje na miejscu są bardzo bliskie i koleżeńskie. Dla nas to jest wielka szansa, by dowiedzieć się jak mamy pracować, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów.

 Zachęcamy zatem już teraz do zapisania sobie w terminarzach daty 25-26 kwietnia 2019. Do zobaczenia w Strykowie!

Chcesz być na bieżąco z informacjami o targach? Wszystkie informacje znajdziesz: https://www.grupa-sbs.pl/targi/targi-grupy-sbs-2019/o-targach 

Media branżowe
https://instalreporter.pl/
Magazyn Grupy SBS
https://www.ogrzewnictwo.pl/
Szukaj